Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám berendezni a...

Hogyan tudnám berendezni a szobám?

Figyelt kérdés
Van egy kis szobám, fél szoba(szélesség:140;magasság:250;hosszúság:350). Kéne bele egy íróasztal, ruhásszekrény és egy ágy, lehetőleg 2 személyes. Valaki aki jó a lakberendezésben az tudna segíteni? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 5. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajto, ablak hova esik?
2020. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már vannak olyan ágyak, amelyeknek vannak rekeszei. Vagy pediglen magasított ágyat kell csináltatnod, alul szekrény, felül ágy.
2020. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ekkoraba nem tudod mindezt betuszkolni, ha ragaszkodsz a dupla agyhoz. Szimpla aggyal siman.
2020. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon pici szoba. Én tuti azt csinálnám, hogy olyan ágyat vennék, ami magasított, és ez aljában szekrények, esetleg egy íróasztal van. Vannak tök jól kinézők is, meg lehet őket szépre csinálni. Annyi, hogy a magasított ágy alatt jó lenne viszonylag magas helyet kihagyni, így egy kihasználható tér keletkezhetne, ahova íróasztal, alacsonyabb ruhásszekrény is befér. Máshogy szerintem ekkora szobába ennyi dolog nem férne be. Főleg a dupla ágy. Így magasítottan egy viszonylag szélesebb ágy is beférhetne, de az se lesz az igazi.
2020. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 egyik oldaltól 95cm-től a másik oldaltól 45cm az előbb nem számoltam a szélességbe az ajtót bocsánat! Ablak az az ajtóval szemben van #2 erre gondolsz?

[link]

2020. szept. 5. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, arra. Vagy


[link]

2020. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van minden méretű ágy.

Nem tudom, mekkorák vagytok, de ha kisebbek, akkor 90-110 cm széles ágyon is remekül el lehet lenni.

140 cm-es duplaágy van, akkor az faltól falig tart, a lábánál kell bemászni.

2020. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak már bútoraid? Vagy teljesen üres a szoba és új bútorokat veszel? Ha szeretnéd segíthetek bútort keresni, csak akkor add meg, hogy milyen stílusban és mennyi a keret amit összesen rászánsz csak a bútorokra. :)
2020. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Eddig még nincs meg semmilyen bútor! KB 350.000 +-25.000.

Stílus inkább a fa (ha így gondoltad)

2020. szept. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!