Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezekhez a függőszékekhez azt...

Ezekhez a függőszékekhez azt a hosszú rudat is mellékelik, amelyikre fel kell őket függeszteni?

Figyelt kérdés

[link]


Számomra nem derült ki egyértelműen a leírásból. Kicsit gyanús, hogy leárazás nélkül is már húszezerért megkaphatnám az összes alkatrészt.



2020. szept. 14. 02:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
És azt hogy lehet bizonyítani a banknak, hogy nem kaptad meg? Gondolom bemondásra nem hiszik el...
2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
A kérdés jogos. Talán pont ezért tartott 3 napig a vizsgálat. Feltételezem, hogy feketelistás az ellenoldali számlaszám. A kétségeid tisztázhatod a bankban.
2021. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

11:49 köszönöm, hogy szóltál!

Én felhívtam egy ügyintézőt, Ő is azt mondta, hogy hívjam föl a telebankot és segítenek.

Munka után fogok tel. (mert ott sokáig kell tartani a vonalat)

2021. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Sajnos en is ugyanígy jártam, december 5.- én rendeltem innen, természetesen azota se kaptam meg, nem válaszoltak. Jelenleg már az oldal sincs meg, ahogy latom. Hát.., mindenesetre tanulságos volt.
2021. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ma nekem is vissza utalta a bankom az elutalt pénzt:)

Hívtam őket és elkérték, hogy mikor történt, mekkora összeg stb. nem kellett csatolni semmilyen dokumentumot. Rögzítették a kérést ők intézték. Kaptam múlthéten egy hivatalos levelet, mert lejárt a beígért határidő, hogy még folyamatban van az ügy nincs lezárva. És ma jött a pénz.

Hozzá teszem, hogy az első ügyintéző rendőrségi feljelentést kért... és pár nap múlva más ügyben telefonáltam és egy nagyon kedves, inteligens srác segített és rákérdeztem nála...és ő továbbította a panaszom.

2021. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%
35! Örülök, ha tudtam segíteni a saját példaesetemmel!
2021. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy írtad, mert ilyesmi eszembe sem jutott volna...

Remélem mások is visszakapják a pénzüket!

2021. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!