Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér mint hálószoba szín...

Fehér mint hálószoba szín esztétikus lenne?

Figyelt kérdés
Nemsokára ki szeretném festeni a szobámat és mostanában nagyon megihletett ez az esztétika, esztétikus stílus. Fehérre gondoltam, mert nekem nagyon tetszene és frissességet, tisztaságot, rendezettséget mutatna nekem. Keresztanyám szerint nagyon "steril" lenne, bár nem ő fog itt élni. Viszont fehér falszínhez milyen bútorok mennek, hogy ne legyen minden nagyon fehér? Pintersten keresgéltem, de ott is inkább ilyen fehér fehér ötvözésre mennek. Szerintetek fehér falszín meg fehér bútorok nem lenne kicsit sok? Bútornak lehetne mondjuk bézs, barack, halvány sárga variációk? Esetleg néhány növény is menne az esztétikához? Pár képkeretre is gondoltam, meg ilyen ezüstös dekorációk asztalra. Adnátok pár tanácsot meg ötletet esztétikus szoba felújításban? :)

2020. szept. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nekem minden falam fehér mindenütt, évek óta. A skandináv stílust kedvelem, ott ez az elsődleges falszín. Amellett, hogy tágítja a teret, a legkönnyebben tisztítható és javítható.

A fehér fal viszont adja a lehetőséget bármire és bármilyen színre, mert minden megy hozzá. Kezdve a XVIII-ik századi antiktól, a legújabb trendekig minden.

Ha most ez nekem lenne a problémám, én vajszínű bútorokat választanék, valamilyen nekem tetsző színes kárpittal, amiken visszaköszönnének az egyszínű(!) függöny és szőnyeg színei, ha másképp nem, akkor díszpárna formájában.

2020. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%

Szia!


Én is fehérre fogom festeni, mert szintén a skandináv stílus szerelmese vagyok :D

Nekem pici is a szoba, ezért szeretném esztétikailag tágítani. De ha félsz a totál fehértől, válassz tört színt pl valami halvány pasztellt, világos vajszín, gyékény stb.


Szerintem baromi jól megy hozzá a kék bármely árnyalata, a szürke, bézs, halvány rózsaszín. De nekem ami nagyon bejön az ha fehér falat kombóznak barna/bézs árnyalatokkal, bronzzal.

Ebből kiindulva, ami még nagyon jó tud lenni hozzá, azok a fa bútorok/ kiegészítők. Nekem emellé még pár égősor ízlésesen és kész a tökéketes szoba.

2020. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Nem félek tőle csak nem tudom, mennyire lenne mutatós esztétikailag, bár bevállalnám :D. Van a szobámban sajnos 2 nagy fa szekrény ami nem passzolna szerintem, ezért lehet majd befestem azokat is fehérre. :)
2020. szept. 24. 20:05
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem baj,ha fehér lesz a falad a színe a szobádban,ha neked tágítja a szobád,világossá teszi.Ahogyan előttem is írták szürke például illik hozzá,nekem mondjuk vanilia színű a szobám fala,és világos szürkésbarna butoraim vannak és sötét szürke ággyal,karamell szinű függönnyel.Jó ezt nehéz elképzelni,de összeségében jól néz ki😊Igaz,ha csupa fehér lesz a falad,ha a nagy,barna(?) fa szekrény miatt túl puritánnak hatna a végeredmény(mint az Abigél cimű filmben az igazgató szobája).Egyébként Pinteresten vannak jó ötletek érdemes ott is körülnézned.
2020. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es igen onnan lesek ötleteket :D.
2020. szept. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!