Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet a legkorrektebb...

Hol lehet a legkorrektebb feltételek között egyszemélyes ágyat, heverőt venni Győrben?

Figyelt kérdés
Kamasz fiamnak kellene, lehetőleg nem valami nagy batár.

2020. szept. 26. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Pesten vettem, a netet túrtam, igényeim szerint találtam is. Szerintem szállítanak Győrbe is. Egyedi igényekre gyártották le. Én kemény szivacsos kanapéágyat akartam egyedi színben, az kinyitva 2 személyes, meglett.

Ha nem 11 éves, hanem 17, akkor lehet, neki is inkább ilyen kéne, hamarosan vendége lehet. Az előtte levő ágyat 35 évig használtam, ti nem tudom, milyen gyakran cseréltek ágyat.

2020. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyenek a "legkorrektebb feltételek"?

Kiválasztod a neked és fiadnak tetszőt, kifizeted és máris korrekt, ha elviszed.

2020. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2! korrekt például az ár és az érték megfelelő aránya. Lehet korrekt és inkorrekt anyagokat használni. A győri felhozatalt tekintve egyetlen normális helyet se láttam. Minden tele van szar bútorlap cuccokkal. Fából nem is találtam, ráadásul a méret sem lehet nagy, 80 x 200 lenne a megfelelő. Mióta a Kika is elment, nem is tudok Győrben megfelelő bútorboltot.
2020. szept. 28. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!