Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jobban tetszik az, ahogy a...

Jobban tetszik az, ahogy a muszlimok rendezik be az otthonaikat, mint ahogy a nyugati emberek? Élnél így? Mit gondolsz erről a stílusról?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy lényegében nincsenek konkrét szobák a házbam, hogy nappali, hálószoba stb. hanem minden szobában vastag kényelmes szőnyegek vannak leterítve, nempedig kanapék, ágyak, asztalok, székek vannak.


Nappal a szobában párnákon ülve tévéznek, leterítenek egy plédet a szőnyegre, arról étkeznek, este plédet, pokrócot, és párnát terítenek a szőnyegre és azon alszanak.



2020. okt. 10. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Jobban tetszik a muszlim stílus
Nem tetszik jobban
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a keleti stílus túl tarka és csicsás, az egyszerű, letisztult formákat szeretem. Azt a rengeteg szőnyeget amúgy is folyton porolni kell, brrrrr.
2020. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Rettenetes porallergiam van, nincs is emiatt nalunk szonyeg, en ebbe konkretan belehalnek. Ugyhogy nagyon is orulok, hogy nem igy kell elnem.
2020. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Macera. Nagyon nehéz azokat a szőnyegeket tiszítani. Pláne, ha azokon is eszel. Tudom tudom, leterítesz rá egy plédet, de simán előfordulhat, hogy ígyis fröccsen, kiszóródik stb az étel.
2020. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az ősi (nomád) életmódból adódik ez a berendezkedés, amikor is a rendelkezésre álló állati szőrből folyamatosan kellett készíteni a szőnyegeket, mert lusta asszony volt, akinek megállt a keze. Fa nyersanyag meg alig állt rendelkezésre.
2020. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik. A földön ülni kényelmetlen, akkor is ha párnán, szőnyegen ülsz. A mi városunkban volt egy teázó évekkel ezelőtt, ahol ilyen volt a berendezés, öt perc múlva úgy elmacskásodott a lábad, hogy magadtól mentél el, nem kellett elküldeni senkit azzal, hogy túl sok időt tölt ott. XD
2020. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
Ennek semmi köze az iszlámhoz. amit leírtál a nomád arab kultúra része.
2020. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, muszlimkent sem elunk így. Muszlim országban sem.
2020. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem praktikus. Lehet 400 éve még nem volt jobb, de ma már van.
2022. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!