Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szín lenne mutatós egy...

Milyen szín lenne mutatós egy konyhának meg fürdőszobának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most nekem kell eldönteni hisz olyan legyen amilyen nekem tetszik, de döntésképtelen vagyok. Szerintetek melyik szín mutatna jobban egy konyhában, vagy fürdőszobában? Mindkettő szobát ki akarom festeni, mert most unalmas fehér színű és mindig ilyen volt. Most kéne változás. Nekem leginkább a sárga, narancssárga meg levendula lila színek jutnak eszembe ha konyhára gondolok, fürdőszobára pedig a kék, türkizkék, zöld színek. Ti milyen színűre festenétek ezeket a helységeket? Jelenleg ez a 2 szoba kerül felújításra.

2020. okt. 22. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szerintem konyhának valamilyen bézs, világosbarna színt választanék. Igazából fürdőszobában nem annyira tudok elképzelni sima falat, viszont csempében szürkét választanék.


Amúgy a világosnarancssárgát eltudnám képzelni konyhában, viszont nekem a fürdőszobában az általad felsorolt színek túl sokak lennének, max. nagyon nagyon világoskék ami elmenne nekem. De amúgy a konyhában a bútortól is függ, milyen színű? A fürdőszobában milyen színű dolgok vannak? Vagyis, pl. ha mosdószekrény van, milyen színű, ha van külön szekrény, az milyen színű...? Ha döntésképtelen vagy a falszín terén, akkor érdemes a bútorszínekhez legjobban passzolót választani.

2020. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát bútor igazából fehérek vannak amik le vannak takarva ilyen terítővel, fürdőben meg van félig csempe ami marad, csak a többi fehér s zínt akarom kicsit felvidítani. de új bútorokat is tervezek, mert eléggé rozogák.
2020. okt. 22. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Falat hagynám fehéren, és a csempével illetve textilekkel színesítenék. Sokkal jobb összhatást lehet elérni, ha az a cél, hogy színes legyen. Konyha csempéi: piros és sárga, fekete és fehér, sötét türkiz és arany, díszítő sor csempével. Fürdőszobában a csempék szintén lehetnek sötét türkiz és arany, de ott pl. számomra fontos a tisztaság hatás is, tehát én ott megtartanám a fehér színt, esetleg valamilyen tükörcsempe díszítő sor jöhetne szóba, vagy valamilyen kékes árnyalat.
2020. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogyni akarsz, akkor a a konyha legyen valamilyen hideg és ellenszenves színű, pl. kékes, foszöld vagy hasonló, de a szürke is jó. Ilyen környezetben a jó kaja is undorítónak tűnik majd és keveset eszel.
2020. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem fogyni akarok..nem is értem a feltételezést XD.

csak hangulatosabbá akarom tenni

2020. okt. 22. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

En most a feher,fekete,szurke,barna korszakom elem.

Ezek a fo szinek a lakasban.

A konyha szurke,barna,feketevel.

Felso szekreny halvany szurke,also kozep szurke,munkapult es hatfal barna,fa mintas.a gepek,mosogato feketek.a csempe a szurke vilagosabb arnyalatai,a fal halvany szurke,mennyezet feher.a jarolap szurkes barna.

A furdonk teljesen feher,minden feher.egyreszt kicsi furdo,a feher pedig nagyitja a teret,masreszt pedig ez tetszik.

Sok fugg a butorok szinetol.feher butorhoz olyan falat festesz amilyet akarsz.izles kerdese.

2020. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az egyszerű. letisztult modern stílust. Három oldalról nyitott amerikai konyhám van. A bútorok fehérek. Az egyetlen fal, edzett üveg és királykék színű, a konyhapult fekete. A járólap márványos hatású. A fürdőszobában én hagytam mindent fehéren, kivéve a járólapot, az ugyancsak márványos hatású, mint a konyhában. Fürdőszobába egyébként el tudtam volna képzelni halvány türkiz csempét is, csak nem találtunk olyat ami tetszett.
2020. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sárga a konyha, ami nem rossz, de szerintem is oda inkább bézs vagy halvány mogyoróbarna nézne ki jól, főleg ha szereted a klasszikus és/vagy vidéki konyhák hangulatát!

Én úgy vagyok vele, hogy a fürdőszoba a "vizes téma", tehát oda én is mindenképp a kék vagy türkiz színt választanám! A türkiz a tengerek partközeli színét tökéletesen szimbolizálná, de hát a kék meg eleve amúgy is a vízre utal! A zöld szerintem nem menne oda, az inkább "növényes", mint vizi! Bár amondo vagyok, hogy a fürdőben inkább csak a csempe és járólap legyen színes, a fal jó fehérben is! Nekünk a régi házunk fürdőjében maga a fal sima fehér volt, aztán mikor ki lett festve halványkékre, olyan régies stílusa lett, mint a '60-as évek fürdőszobáinak, legalábbis a fal mindenképp!

2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!