Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vannak olyan alapítványok...

Apanacsi kérdése:

Vannak olyan alapítványok Szegeden akiknek lehet nem túl jó állapotban lévő francia ágyat ajándékozni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ócska cuccot nem ajánlunk fel, csupán azért, mert gond elszállíttatni! Ha rossz állapotban van, egy alapítvány sem szabadít meg tőle.

Tedd fel ingyen elvihetőnek a Jófogásra, valamilyen cigány biztos elviszi, ha egyébre nem, hát tüzelni.

2020. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a Máltai Szeretetszolgálatot.

A "nem túl jó" az igencsak viszonylagos.

Ha tényleg olyan hogy már alkalmatlan a használatra, akkor nyilván lomtalanításkor elviteted, de lehet, hogy kopott, esztétikailag nem kifogástalan, attól még lehet, hogy a nehéz helyzetben lévő családok egyike örömmel fogadná.

Én bútort nem, de minden egyebet ajánlottam fel nekik, örömmel fogadták, mivel kocsim nincs, érte is jöttek, és elszállították. Akkor kérdeztem tőlük, és azt válaszolták, hogy használt bútort is szívesen fogadnak.

Ez Debrecenben történt, de gondolom a szervezetnek ugyanolyan a hozzáállása mindenhol a felajánlásokhoz.

2020. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megoldottuk egyszerűbben már.
2020. okt. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!