Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kéne egy tuti ajánlata kanapéá...

Avada0 kérdése:

Kéne egy tuti ajánlata kanapéágyra, nem túl drágán, ami legalább 2m hosszú és hosszában csukódik. Holt találhatok ilyet?

Figyelt kérdés

Helló!

Elég kevés a hely, és azzal járnék a legjobban, ha hosszában nyílódó kanapéágyat találnék. Ami kinyitva széles is és hosszú is lenne. Jó lenne 210cm hosszú mert könnyen lelóg a lábam 200-ason, de nem úgy néz ki hogy 2m felett sok ágy lenne, főleg összecsukhatóban



2020. nov. 5. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A Cardo honlapján nézd meg, én ott csináltattam (Polo kanapé). Pont olyan, amit te írtál, csak 200 cm hosszú, de lehet, hogy bevállalják a 210-et is, mert kérésre készítik az általad kiválasztott anyaggal, színben és karfával. Nagyon jó minőségű, a gond az, hogy drága.
2020. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Használtan jó?

Most tettem fel a Vaterára, keress rá.

2020. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Én ott nem látok átalakíthatót. A Polo ami ott van egy sima kanapé.

2020. nov. 7. 09:04
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Más oldalon van valamilyen Cardo Polo kanapéágy. Bár az pont széltében alakítható át, vagyis túl hosszú nekem. A kialakítás amire gondoltam az ilyesmi: [link]

2020. nov. 7. 09:09
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

De mire? Sokféleképpen el lehet nevezni.

Akár linkelheted is, és ránézek. Bár ágynál pont nem szimpatikus használtat venni.

2020. nov. 7. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. [link]


A fotón valóban kanapénak látszik, azonban tapasztalatból írom, mivel nekünk ez van, csak olajzöld színben, hogy nagyon kényelmes fekvőággyá átalakítható. A hátpárnák mögött van egy ugyanolyan szélességű, lehajtható felület, mint maga az ülőrésze a kanapénak, tehát ha kinyitod, hosszában lesz két azonos szélességű és hosszúságú fekvőfelületed, ami mivel hosszában, középen van elválasztva, semmilyen szinten nem törik meg derékban. Remélem valamennyire érthető, amit leírtam. :) Ráadásul ágyneműtartós.

A párnák pedig stabilak, kemények, nem deformálódnak el. Ha megnézed a fotón, kissé látszik, hogy a párnák mögött van a lehajtható fekvőfelület.


Amit te linkeltél, az azért nagyon kényelmetlen, mert pont a derekad fogja törni. De nyilván te döntesz.

2020. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Kösz a tippet.

2020. nov. 7. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2020. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2: Vatera.hu kanapéágy Budapest
2020. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!