Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Led sor/szalag szobába?

Led sor/szalag szobába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék a szobámba led sort viszont nem tudom milyet vegyek... nektek milyen van (márka) , milyet ajánlanátok? Olyat szeretnék ami telefonnal is irányítható azaz bluetooth-os.



2020. nov. 27. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ezeknek márkája, kinai filléres tömegáru mind.
2020. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-nél a pont, noname márkák nincs philips meg samsung, hanem csak olcsó kínai noname gyártók. Nagyon sok különbség sincs, mediamarktban 5 ezer ft, amit a wishen megkapsz 1.500 ft-ért és 100% ugyan az, esetleg médiába nyomtak rá valami magyar feliratot.
2020. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz amit előttem írtak, régebben én is vettem itthon szalagot, igaz csak 1 métert de elég drága volt... Aztán inkább rendeltem AliExpress-ről, wifis, RGB-s, adapterrel egyutt. 1-2x volt hogy az alkalmazás behülyült (pl áramszünet után újraindult ledet nehezebb volt visszavenni az appban), de egyébként elégedett vagyok, és az itthoni drágák is ezt csinálják. :/


Szóval én is azt ajánlom hogy rendelj, és a wifist egyszerűbb kezelni, mint a bluetooth által működőt (kivéve ha a Bluetooth mindig be van a telon kapcsolva, akkor tök mindegy) :)

2020. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!