Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobafelújítás ötletek?

Szobafelújítás ötletek?

Figyelt kérdés
Nemsokára fel akarom újítani a szobámat, mert nagyon meguntam és nem szép egyáltalán. Van egy nagy elmozdíthatalan sötét fa színű szekrény és az elég nagy helyet elfoglal a szobában meg van egy kisebb gardrób típusú szekrényem ami szintén nem mehet ki. Először mindenképp új színre szeretném festeni a falaimat, mert a mostanit meguntam. Most épp kék és barack színű, de én most egyszínűt szeretnék. Bár volt korábban több színű falam is de nem tudom az mennyire szép vagy rendezett. Googleon láttam sok szobát ami tetszik ahol párosítva vannak a dolgok mint a szekrényeken van pár zöld szín és a szoba is zöld. Persze azt se akarom, hogy nagyon egybe folyna egy szín. Most rózsaszínban gondolkozok hogy rózsaszín fal, szőnyeg, tárgyak. De félek, hogy sok lenne. Meg milyen klassz dekorációkkal dobhatnám fel? Van már egy sólámpám. Tervezek új számítógép asztalt venni, új tévé asztalt is. Mostanában egy színben gondolkodtam de meggondltam magam. Milyen színek passzolnának vagy akár egy szín is jó lenne? 23l

2020. nov. 28. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Fehérre, hogy kitisztuljon minden bűnös gondolat.
2020. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fehér nem opció...
2020. nov. 29. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Dede, tabula rasa. Onnan tudsz továbblépni minden piszkos fantázia felé.

Innen nem tudhatjuk a poklok melyik bugyráinál jársz éjszakánként, és milyen hamvas arcocskával feded ezt el napszakánként.

2020. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jesszus.ti meg mikről beszéltek? sima szobafelújítási ötletekért kérdeztem...nem piszkos a lelkem, egyszerűen új szobaszínt akarok...honnan jöttök ti ide? O_O
2020. nov. 29. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg rozsaszin fal feher es szürke kiegeszitokkel?
2020. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szürke? Rózsaszín??? Szörnyűséges. Szürke!!!!!!??????? A legsemmilyenebb. Rózsaszín?? Csak kinőtt már abból a korból.
2020. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"rózsaszínban gondolkozok hogy rózsaszín fal, szőnyeg, tárgyak"


Jajj, nem, most látom. Úristen.

2020. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.mi a gond? szeretem a rózsaszínt szerintem nincs benne semmi rossz..

.szürke semleges nekem :( esetleg rózsaszín és zöld milyne lenne?

2020. nov. 29. 23:56
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, illetve a szurkes feheres hozzaszolo, ha a kerdezo azt keri h ezzel a szinnel segitsunk neki, akkor nem leszolni kell, hanem segiteni. Szerintem a zolddel is jol mutathat, azért gondoltam mellé a fehéret hogy kicsit tompitson az elenksegen a rozsaszinnek. Halvanyrozsaszinben vagy pinkben gondolkoztál?
2020. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!