Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy szekrényem amitől...

Van egy szekrényem amitől megakarok szabadulni, de nem akarom megbántani akitől kaptam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos kaptam régen egy ilyen sima ruhás szekrényt az egyik családtagomtól. Akkor praktikus volt de mostmár nagyon nem kell és foglalja a helyet csak. Én legszívesebben kidonám mert már amúgy is kissé levált a hátlapja és így nem egészen praktikus. Visoznt nem akarom ezzel megbántani a családtagoamt, mert tőle kaptam, de helyére mást szeretnék inkább ami nekem kényelmes. Igaz ő nagyon ritkán látogat meg, meg amúgy is az én szobám amiben nekem vannak döntéseim, de mégse akarom, hogy rosszul essen neki. Eléggé elfoglalja a szoba egy részét. Ti mit tennétek? Máshova sajnos nem tudjuk tenni, mert alig van hely így is.

2020. dec. 2. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beszélgettek, akkor mondd el neki, hogy sosem felejted el,

milyen jó volt, amikor ajándékba kaptad tőle a szekrényt.

Milyen kár, hogy már kiszolgálta magát. Most másmilyenre van szükséged,

átalakítod a lakásodat. Mit szólna, szerinte mi legyen vele.

Oda akarja -e ajándékozni valakinek, mert akkor te elajándékoznád.

Szerintem ez a korrekt.

2020. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amúgy azért adta oda mert nem kellett neki, nekem se kell már. nagyon útban van sajnos. nem használom ki.
2020. dec. 2. 01:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg eladni.


Az első jókat írt egyebkent. Mondd meg, hogy orultel neki, ertekelted, de most mar nem fogod hasznalni, atalakitod a lakasodat.

2020. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.igazatok van :)

tényleg amúgy szobaátalakításon gondolkozok épp. aminek mennie kell, menni fog!

2020. dec. 2. 02:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből ne csinálj lelkiismereti kérdést. Ha feltétel nélkül kaptad, akkor a tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2020. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha közeli rokon, akivel cserélgettek tárgyakat, akkor kérdezd meg, kell-e neki, mert te lecserélnéd.

Mikor kaptad?

2020. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg kell-e neki vissza, mert neked már feleslegessé vált. Aztán legfeljebb add tovább valaki ek aki ek még hasznos.
2020. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6.kb majndem egy éve.

5.nem ez volta célom...csupán érdeklődtem.

2020. dec. 2. 16:44
 9/9 A kérdező kommentje:
7.egyértelműen nem kell neki, akkor utána mondta hgoy ő se tudja már tenni sehova.
2020. dec. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!