Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Meg lehetne oldani, hogy ne...

Meg lehetne oldani, hogy ne hallatszódjon ki nagyon a zene a szobámból?

Figyelt kérdés
Meg lehetne oldani, hogy ne hallatszódjon ki nagyon a zene a szobámból? Egy fél szobáról beszélünk. Ha meg lehet oldani, akkor hogyan?

2021. jan. 16. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hallottál már hangszigetelésröl? Létezik!!! (Ha már a lehalkitás nem megy!!)
2021. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam, de az nem halkítja a hangot a szobában is?
2021. jan. 16. 23:58
 3/10 anonim válasza:
65%

Nem verődik vissza annyira a falakról a hang, mert a hangszigetelő réteg elnyeli. A szobában attól még hallani fogod. A többi helyiség lesz csendesebb.


A neved magyar megfelelője mi? túl sok a lehetséges fordítás :)


hooded -» búbos

hooded -» burkolt

hooded -» csuklyás

hooded -» fejkötős

hooded -» kámzsás

hooded -» kapucnis

hooded -» rejtett

hooded -» sisakos

hooded -» szemellenzős

hooded -» vak


target -» cél

target -» célkitűzés

target -» célpont

target -» céltábla

2021. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nos nem igazán fordítom, ez a nevem szinte minden platformon amely "gamer" platfrom,(és itt gyk-n is) és ott főképp angolul beszélek szóval nem is gondoltam ennek a magyar fordításán, de most hogy felhoztad szerintem az lenne hogy CsuklyásCélpont! :)

2021. jan. 17. 00:28
 5/10 anonim válasza:
23%

Szívesen, máskor is.

A magyar "választott" neved is találó lesz, főleg ha az avatarod is hozzáigazítod :)

2021. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már hozzá van! :D
2021. jan. 17. 00:47
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

10 cm összefüggő betonréteget kell létrehozni a falakon, a mennyezeten és a padlón, ablak sem lehet :)

Esetleg préselt gumi őrleményből panelek, mármint nehéz panelek: 10-15 kg/db


A többi csak porhintés.


Vagy felteszed a fülest.

2021. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen! Szerintem a betonréteg lesz a legjobb megoldás :D
2021. jan. 17. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Az igazán jó zenét halkabban is lehet élvezni, nem kell ahhoz bömböltetni, ez csupán vagányabbnak tűnik mások előtt, de nem az, főleg ha másokat is zavarsz vele, ezért hangszigetelést akarsz! Ha tényleg nem megy halkabban, akkor a legegyszerűbb ha fül- vagy fejhallgatót használsz, és akkor csak Te hallod!
2021. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Bárki bármit mond, nekem a tojástartós megoldás is bejött.

Duplán rakva, 50db-os tojástartókkal lefedtem a teljes fal és plafonfelületet, csak a plafonvilágítás, és az ablak lett kihagyva.

Kapott egy szép fényes, vastag festést az egész, így még nem is néz ki rosszul.

Mindent max hangerőre téve (14 hangfalas hangrendszerről beszélünk), a szobaajtó előtt állva, a szomszédot megkérdezve semmi nem hallatszik, csak épphogy valami kis foszlány, az utcára néző ablak alól pedig csak nagyon halkan.

Mindezt maxon. Viszont nem is szoktam maximumon hallgatni, mivel akkor én magam is megsüketülnék. Úgyhogy nincs vele probléma.

2021. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!