Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik ez a led szalag?

Melyik ez a led szalag?

Figyelt kérdés

Csongi (Cresser) videójába, melyik ez a led szalag?

https://www.youtube.com/watch?v=BKZ2PuIYd7g (a videó végén látható)

Mert amiket én eddig vettem, még a drágább kategóriába is, egyedül a fényerőt lehetett szabályozni, meg hogy milyen gyorsan illetve lassan villogjon, de ezen amit keresek, ahogy a videóba is látszik, több féle módon villog és váltakozik! Érdekelne, hogy milyen led szalag tud ilyet!



2021. jan. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összes RGB LED szalag tuja ezt.

Minden azon múlik, hogy milyen RGB rádiós (Bluetooth, wifi)vezérlővel üzemel a szalag, ergo hány séma van gyárilag beleprogramozva.

A kínai gagyik amihez általában nyomógombos távirányító van, alig tud pár sémát. A komolyabbakat programozni is lehet, de egy átlagos amihez már érintős távirányító tartozik (ez nem törvényszerű csak általánosságban beszélek) azok már tudnak több száz előre programozott RGB sémát.

Nekem pl. olyan vezérlőm van amit programozni is lehet (25 ezer volt a vezérlő ha jól emlékszem), de van benne közel száz előre programozott fényeffekt is.


Mellesleg mindenkit óva intek ezektől az előre dobozolt LED szalagos termékektől.

Sokkal célszerűbb egy LED-el foglakozó webáruházban külön megvenni a tápot, az RGB vezérlőt távirányítóval, és a LED szalagot. És akkor olyat kapsz ami az igényeknek megfelel.

2021. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a videóban látható led szalagot is távirányítóval üzemeli, és gondolom előre csomagolt, szóval nem egyenként vette meg a tartozékokat!
2021. jan. 24. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg te tudsz pontosan olyat ajánlani ami a videóba van?
2021. jan. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!