Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valahol kapható lehajtható...

Valahol kapható lehajtható asztal ajtóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Normál méretű ajtóra keresek felszerelhető lehajtható asztalt. Falra szerelhető van a kikában, jyskben, de azok túl hosszúak egy ajtóra.



2021. febr. 11. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy kibírja az ajtó azt a súlyt...??? Meg fog süllyedni, a vasalat nem erre van méretezve.
2021. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hm, jogos a kérdés egyébként és nem is gondoltam erre, de ha mindig zárva van az ajtó, akkor nem tud megsüllyedni, nem?

Na meg pont ezaz, hogy egy kis szerkezetnek csak nem lenne akkora súlya, én úgy képzelem max 2,5-3kg lehet egy ilyen kis okosság. Amikor az asztal nyitva lenne, akkor az ajtó fixen csukva egyébként.

2021. febr. 11. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Minimum a duplájával számolj!

egy elég kicsi gyúródeszkám van, szerintem simán megvan 4-5 kiló!

2021. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajtóra nem gyártanak ilyesmit. De lehet vágatni és csinálni. Viszont ajtóra felfogatni egy kérdés. Az nagyon-nagyon ritkán tömör fa.
2021. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Megveszed az ukrán, és levágsz belőle.

Jóval olcsóbb mint legyártani.

2021. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Egy asztallap 7-15 kilóig terjed. Az ajtó nem bír ki annyit
2021. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem egy konkrét 10 személyes ebédlőasztalról beszélek, csak annyiról, amire ráfér egy laptop.
2021. febr. 12. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Bőven elbírja, még reggelizhetsz is rajta. Csak a stabil felfogatás kérdés. De lehet hozzá csukódó láb is, ami leveszi a terhelés egy részét.
2021. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Milyen gyakran használnád?

az előttem szólóhoz hasonlóan én is javasolnám a kinyitható lábat, de még az is megoldás lehet, hogy valamilyen "akasztóval" illeszkedik az asztallap az ajtóhoz. Tehát felszerelsz két kampószerűséget az ajtóra, amire az asztallapot (az azon lévő ellendarabokkal) beakasztod. Így mikor nem használod, a fal mellé állítva lehet tárolni - ha meg használod, akkor beakasztod, kinyitod a lábát - és így leveszi a terhelést az ajtólapról.

2021. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!