Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megéri az IKEA-ban bútort venni?

Megéri az IKEA-ban bútort venni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen nézegetem, hogy honnan lehetne bútort venni, viszont a legtöbb helyen elég drágák pl a gardróbszekrények. Az IKEA-ban ahogy néztem elég jók az árak más helyhez képest és van is olyan ami tetszik, de nem tudom mennyire lenne tartós egy olyan szekrény. Valójában az zavar, hogy gyanúsan olcsó. Vannak tapasztalatok ilyen szekrényekkel vagy más bútorokkal, esetleg íróasztallal kapcsolatban? Előreláthatólag jó lenne ha kb 5 évet kibírna anélkül hogy szétesik.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. febr. 16. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
A PAX pont az egyik legrégibb és legdrágább sorozata az IKEA-nak. A kérdező kifejezetten az olcsó kategória minőségére kíváncsi. (#10 vagyok)
2021. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Okés, akkor írok Brimnes gardróbról is, semmi gond vele, 2 éve van meg :) Az jóval olcsóbb. Lehet bele szabatni extra polcokat, drágább nem is kell.
2021. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig íróasztal - Micke dolgozóasztalom van, a két nagy fiókos, széles kivitel. Na, az 20e körül volt, olyan is. Nagyon sérülékeny, hamar le lehet lakni. Tervezem a munkalapot átcsiszolni és lekenni selyemfényű fehér zománccal.
2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a pax verhetetlen, ha olcsón akarod a saját igényeidre szabni a gardróbszekrenyt. Persze amit egy asztalos csinál tömörfából, az mindig magasabb minőségű lesz, annak megfelelő árral. De a paxnál olcsóbbat se érdemes venni, hiszen a bútorokat jó esetben legalább 5-10 évre vásároljuk, nem 1-2-re.
2021. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem itt kezdődik az asztalos munka hanem csak egy tömeggyártott cucc, de 10 évet simán kibírnak, aztán úgyis ráunsz.
2021. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Van, amit igen, van, amit nem.

szerintem vagy kiállított darabot érdemes megvenni bárhol, vagy használtat.

Az összeszerelés nagyobb meló, mint a szállíttatás.

Nekem pl. a Möbelixből a kiállított darabokat 5000 Ft-ért szállították haza egyben, nagy szekrényeket. Szépen becsomagolva.

2021. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az írósztalok lapja nagyon sérülékeny
2021. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Gardróbszekrények szerintem teljesen jók, ami nekem nagyon tetszik bennük hogy jól variálhatóak, nem úgy van hogy van benne x fiók meg y polc meghatározott helyen hanem veszel egy vázat aztán te rakod össze mit akarsz bele.
2021. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom hogy inkább a szállítással és a készlet(hiány)miatt vannak gondok.
2021. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most vettem a 10 éves bergsbo ajtós paxom mellé ugyanolyat. 10 év ide vagy oda, semmi nem látszik a régin, mintha egy időben vettem volna őket.
2021. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!