Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek elektromos bidés wc...

Vennétek elektromos bidés wc ülőkét vagy sem?

Figyelt kérdés
Tehát olyan ülőkét,amiben van bidé állítható hőmérsékletű vízzel,nőknek intimmosás,szárító és fűthető az ülőke. Nekem nagyon szimpatikus,hogy wczés után meg tudom vele mosni,és szárítani is,nem kell törölközőt használnom. Akinek van,az elégedett vele?Ajánlja?
2021. febr. 22. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Toto van, hümmögtem nagyon hogy minek az (nem volt olcsó), de melegít, állítható az erősség, időtartam és nagyon megszerettem. Nehéz napokon különösen jó szolgálatot tesz.
2021. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én az olcsóbb Xiaomit néztem ki. Arról mi a véleményetek?
2021. febr. 22. 20:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Első?Rászerelhető bármilyen wcre?Pl. egy sima Alföldire is?
2021. febr. 22. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:

aki igényli a bidét, az már mindent megtett a higéniáért..

Javaslom beírni a gúgliba valamelyik japán bidégyártó honlapját. A japánok nagy bidérajongók, értenek is hozzá, azt meg kell hagyni.

Az olcsóval vigyázni kell, mert annak híg a leve...valamit nem tud, ami pedig kellene.


Először kutalodj a gúglin...megéri.


Amúgy nagy ötlet, sok embernek van még panelban is.


A kérdés az volt vennék e? Hát persze, ez nem lehet kérdés.


Egészen felemelő érzés tiszta alvázzal közlekedni akármilyen tevékenység után.

Nem lesz szaga a versenyzőnek, nyáron nem pálik be, és nem lesz csíkos a gatyája(sem)

2021. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem funkcióban elég a mosás, és a szárítás. Nem fontos, hogy távirányítós legyen. A fűthető ülőke se fontos. Viszont a tartósság igen. Nem filléreskedni akarok, de a Xiaomival kapcsolatban személyes véleményekre lennék kíváncsi.
2021. febr. 25. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk is alföldin van a toto, nem kellett lecserélni. A dobozban volt mindenféle átalakító.
2021. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ismersz olyat,akinek xiaomija van?
2021. febr. 25. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!