Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi lehet ez a rejtélyes zaj...

Mi lehet ez a rejtélyes zaj amit hallok a lakásban?

Figyelt kérdés

Most már szinte hetek óta naponta többször hallok egy megmagyarázhatatlan zajt amit nem tudok nagyon leírni de olyan mintha egy ősrégi hintaszék nyikorogna talán csak elmélyítve a hangot. Többször próbáltam megkeresni a hang forrását mikor hallottam de akkor már abba marad és utána többször hallom de fogalmam sincs mi lehet és idegesít már. Nem tudom, hogy a szomszédból jön e mert szó szerint mintha vagy az én szobámból jönne, vagy a wc-ból vagy a gardróbból mert mint kettő közel van hozzám. Korábban sosem volt ilyen. Pincében se tevékenykednek most korábban igen, de az ennyire nem hallatszana fel, sőt ez konkrétan mintha mellettem lenne a zaj. Többször hallottam talán a wcből mintha ott erősödne, de fogalmam sincs mi adhatja ki. Gondoltam már hátha az egyik kisebb szekrényemből láttam, hogy jönnek kifele a szegek és az adja a hangot, hogy leválik az oldala de mikor mozgattam közel se olyan hang volt. Már kezdek beparázni és olyanokat gondolni, hogy lehet, hogy valaki elrejtőzött a lakásban és miatta nyikorog valami bár ez lehetetlen hisz sosem volt semmi ilyesmi amíg itt laktam és kiskorom óta vagyok itt. Családtól is kérdezgettem, de ők nem hallják sőt nekik sincs ötletük. Mintha tényleg egy régi hintaszék nyikorogna egy kicsit többször egy nap.

Ötletetek van, hogy mi lehet ez és hogy találjam meg a zaj forrását?Felvenni nem tudtam, mert sosem tudom mikor jön megint és pár mp csak mire oda futok meg bekapcsolom szóval nehéz.



2021. márc. 1. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos kívülről jön a hang. Kell hogy legyen mozgás, ami kiadja a hangot, ha nem tudsz ilyenről bent, akkor kintről, akár a szomszédből is jöhet.
2021. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen típusú ház?
2021. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.Tégla de az egyik falon nagyon áthallatszik hogy mit zörög épp a szomszéd, sokszor hallom este fele ahogy épp leejt valamit ami elgurul pedig állítólag vastag tégla ház.
2021. márc. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!