Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sarokkanapék vélemények?

Sarokkanapék vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen sarokkanapéról van jó véleményed?

Mióta van meg, mennyibe kerül, honnan vettétek?

Mindenképpen L alakú kellene, az Ikea Friheten-jével szemeztem eddig, de sokak szerint instabil és kényelmetlen. Méretben hasonló (~2,5x1,5 méteres) lenne optimális, milyen tapasztalataid vannak, hol érdemes nézelődni?



2021. ápr. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ikeás van, legalább tíz éve vettük, én nagyon elégedett vagyok vele. Hasonló mint amit kinéztél, szerintem ennek az utódja.

Nekem szempont volt hogy ne legyen terebélyes, mert kicsi a nappalink, valamint hogy egyenes letisztult felülete legyen, ne pedig nagy hupplis.

Az az oldala ahol végig háttámlás, oda vettem 3 ikeás párnát hogy szebb, kényelmesebb legyen, de ez ízlés kérdése.

2021. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat a sarokülőket utálom ami ággyá alakítható vízszintes az ülőfelület, miközben a háttámla meg van döntve. Folyamatosan lecsúszik róla az ember miközben meg az alsógatyája becsúszik a seggébe.
2021. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne textilbőr legyen a bevonata, mert annak lekopik a felső rétege és ronda lesz, és amíg hámlik, addig még szemetel is.
2021. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!