Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A főbérlőm meg fog ölni. :)...

A főbérlőm meg fog ölni. :) Szőnyegből milyen anyaggal lehet jól kiszedni a kutya szagot?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy van egy új csöppségünk és nagyon ennivaló, csak éppen egyszer úgy döntött, hogy ő most összepisálja a szőnyeget. Azt olvastam neten, hogy elvileg a legjobban az ecet szedi ki a hugyszagot, és valóban, miután ráöntöttem, olyan kemény ecet szaga lett, hogy semmi hugyszagot nem éreztem. Ez így volt pár napig, aztán tegnap megszagoltam és nagyjából elillant az ecet szag, de mivel a kis blöki előszeretettel dörgölőzött meg hempergett a szőnyegbe, így igen erőteljes kutya szaga lett.. tegnap este kiraktam az erkélyre, hogy kicsit szellőzzön, azóta még nem szagoltam. Azon gondolkodom, hogy veszek kárpittisztítót, csak nem tudom milyet vegyek ami hatásos is, szageltűntetés mellett ad neki egy kis illatot is és nem zabálja fel a pénztárcámat (persze ha úgy van a legutóbbi feltétel opcionális)

Ti mit használtok? Van tipp?

(Igen, miután ezt sikerült megoldani, a szőnyeg el lesz rakva a szekrény tetejére amíg ki nem költözünk)



2021. ápr. 23. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Sanytol szagtalanító fertőtlenítő textíliákhoz. Macska mellett nekem bevált.
2021. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Vanishnek is van hasonló.


De amúgy meg ha addig nem tudod kimosni mire jön a lakbérért akkor tedd ki az erkélyre gondolom od nem járkál ki

2021. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Szőnyegtisztító funkcióval is rendelkező takarítógép kell kutya mellé. De ha kitisztíttatod háztól-házig szőnyegtisztító szolgáltatóval, az is jó.
2021. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy ti lehet nem érzitek,mert hozzászokott az orrotok, de egy vendég simán megérezheti a kutyaszagot bármit is csináltok. Onnantól meg a tulajra jóindulatára van bízva, hogy mit reagál rá.
2021. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Vidd el tisztítóba.
2021. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne kiakadva a főbérlő? Nem fogja érezni hogy a szőnyegből jön a szag, ennyire azt nem lehet behatárolni. Egyébként sem úgy működik ez, hogy a szőnyeg büdös, minden más meg szagtalan, legfeljebb ti nem érzitek.
2021. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz ennyire, nyilván az engedélyével tartod a kutyát, akkor gondolom ő is számít arra hogy nem fog a WC-re menni az eb, hanem lesznek balesetek.
2021. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!