Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen hangszigetelő faldekort...

Milyen hangszigetelő faldekort ajánlanátok? Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel?

Figyelt kérdés
A házam szobáit összekötő folyosó nagyon hangos, visszhangzik. Ahhoz nem elég széles, hogy berendezési tárgyakat tegyek oda és nem is akarom túlzsúfolni. Arra gondoltam, hogy hangszigetelő faldekor paneleket teszek fel, bárkinek erről van valamilyen tapsztalata? Én első körben a MOPA paneljeit néztem. Erről taspasztalat?

2021. ápr. 28. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit te keresel az hangelnyelő, nem szigetelő. Előbbi a belső "viszhang" ellen hatásos, utóbbi a kívülről beszűrődő zajok ellen.

Egyébként tényleg jók azok a hangelynelők, de ha csak találomra teszed fel oda ahol jól néz ki, sok haszna nem lesz (gondolom nem az egész falat akarod burkolni vele, csak pár darabot felrakni ide-oda). Nyilván pont el lehet találni véletlen, de ennek külön tudománya van, hogy hogyan kell elhelyezni, nem olyan mint egy kép hogy csak úgy felszögeled.

2021. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!