Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKERA MARKUS székhez hasonló?

IKERA MARKUS székhez hasonló?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék egy új széket tanuláshoz. Az előző albérletemben egy ikea markus névű szék volt amit szívesen megvennék de sajnos nem szállítanak oda ahol lakom és nem is nagyon járok budapestre.

Esetleg bútor boltban lehet kapni hasonlót?

Előre is köszönöm a tanácsokat!



2021. máj. 14. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Xxxlutz, jysk, möbelix, Mömax
2021. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most bocs hogy leszóllak de nem azt kérdeztem hogy milyen bejegyzett bútorboltok vannak még magyarországon hanem hogy tud-e valaki ajánlani hasonlót.
2021. máj. 14. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Az IKEA Markus kb. a legpuritánabb alap irodaszék. Antares Sterling, Jackson, Novello hasonló hozzá, de szerintem érdemes árban egy kicsit fentebb menni legalább a Boston termékcsaládig, az már minőségileg érezhetően egy magasabb szint. Van még egy Enteloo nevű lengyel gyártó, akik kicsit más esztétikával gyártanak, de jobb ergonómiájú termékeket, illetve egy orosz gyártónak is ajánlottak a termékei - azzal a feltétellel, ha a legolcsóbbat keresed -, ez a Chairman ami minőségben és minőségérzetben is a másik kettő mögött van, de pénztárcabarátabb megoldás.
2021. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából amit szerettem benne az a háttámla mozgása volt, 3 év alatt amúgy a Markus tök jól működött ezért keresek ahhoz hasonlót. Plusz egyetemista vagyok így nem meglepő hogy nem Boston márkát keresek :)


De mindegy majd nézelődök a fent említett márkák között :)

2021. máj. 14. 18:23
 5/6 A kérdező kommentje:

A címben pedig rosszul írtam bocsi. *IKEA

De gyanítom világos lesz mindenkinek

2021. máj. 14. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
#3 Mutass egy olyan széket, aminek fém talpa van, karfája van, dönthető hátlapja és fejtámlája 40-50 ezer Forintért. Ugyanis a Markus ezeket a funkciókat kínálja ezért az árért.
2021. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!