Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok jó hősugárzót...

Ajánlanátok jó hősugárzót olcsó áron?

Figyelt kérdés
Sajnos a társas házunkban talán március óta nincs fűtés egyáltalán így elég hideg van mostanában ami szokatlan mert eddig sosem éreztem ilyen fagyot a lakásban. Most olyan hideg van néha a szobámban és úgy a lakásban de inkább nálam mintha egy hideg pincében lennék. Egész nap csukott ablaknál vagyok, hosszú ujjúban, zokniban és mégis vacogok. Néha azért muszáj kinyitnom bukóra kicsit mert kell a levegő és így szokott lehűlni a szoba, konkrétan az ágyam fagyos ahogy magamra borítom a takarót. Tégla lakásunk van, úgy szokott a fűtés lenni, hogy amikor a közös képviselő bekapcsolja akkor addig megy amíg, vagy ha a lakók közös megegyezés alapján de szerintem most csak én panaszkodok erre, de a család is érzékeli a hideget. És úgy érzem túl korán kapcsolták ki a fűtést, mert tavalyi években még nyáron is meleg volt a fűtőtest. Szóval vártam hátha azért vissza kapcsolják de sajnos nem. Én meg nem szeretnék mindennap az eddig megszokott "meleg és nyugodt" házunkban vacogni főleg így nyár fele. Ajánlanátok valami olcsó és megbízható hősugárzót amit ha bedugok azt felmelegíteni a szobát? Vagy ajánlanátok alternatív trükköket szoba melegítésre? Árban amúgy max.30.ezret költenék ilyenre azért is mert fogalmam sincs itt mi a jó árkategória de mégis szeretnék egy megbízható készüléket melegítésre. Előre is köszönöm!

2021. máj. 21. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt összehasonlíthatod az árakat, nézz körül:


[link]

2021. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma nálam is bekapcsolt a fűtés, a termosztát 20 fokon van de leesett a ház hőmérséklete 19,5 fokra.

Szóval igen, így május vége fele elég durva hogy fűteni kell...

Egyébként bármelyik 5-10 ezer forintos ventilátoros hősugárzó megteszi.

Felesleges több pénzt beleölni mivel egy egyszerű 2kW-os is már hamar befűt egy szobát.

Persze cserébe óránként 70-80 forintot fogyaszt.

2021. máj. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laylah ***** válasza:

Szia, nekünk ilyen van, kb. 13 ezer forint volt két éve. Mivel a szobánk télen éjjelre nagyon kihűl fűtés hiányában, ezt szoktuk használni. Tetszőleges fokozatra állítható, pár perc alatt fel tud fűteni 12-16 négyzetmétert, és onnantól csak időnként kapcsol be, hogy tartsa a hőmérsékletet. Van benne ventillátor is, bár azt sosem használtuk (a kettes, erősebb fűtésfokozatot sem), anélkül is elég meleg.

[link]

2021. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bioetanol kandallo? Persze vannak borzaszto dragak is, de lehet talalni elfogadhato aron jopofa cuccokat.


Latvanynak sem utolso, kozben melegit is es egestermek sincs ... szoval en korulneznek a helyedben a bioetanol piacon :)

2021. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Infrapanel ... infra futofolia ... de mar letezik infra futesre kepes falfestek is.
2021. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!