Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA rendelés miért írja ki,...

IKEA rendelés miért írja ki, hogy jelenleg nem lehet házhozszállítással kérni?

Figyelt kérdés
Van raktáron, de nem tudom megrendelni, azt írja házhozszállítás jelenleg nem elérhető, válaszd az áruházi átvételt vagy próbálkozz máskor
2021. máj. 25. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, nem győzik szállítói kapacitással.
2021. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát talán azért, mert jelenleg nem tudják kiszállítani? Nem bonyolult értelmezni ezt...
2021. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hetek óta?
2021. máj. 25. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Én sem értettem, hogy azon a napon már nem lehet rendelni, wtf... éjfél után pár perccel meg igen :DD Aztán megláttam a kiszállítás díját így inkább ismerős segítségével hazahoztunk mindent :)


Tényleg érdekes rendszer, minden más áruház megoldja annyival hogy majd X nap múlva érkezik (pl más bútorboltok is...)

2021. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Más bútor boltból nem rendelnek ennyien. Egyes régiókra megvan, hogy hány rendelést vállalnak. Sokszor, ha a kis csomag (dpd) betelt még van teherautós kapacitás. Aztán az is elfogy. Az IKEA se bír végtelen rendelést feldolgozni, de a szállítók kapacitásai sem végtelenek. Szerintem kár más bútor boltot felhozni is, egyet se akarnak személyesen és online is folyamatosan kifosztani.


Illetve újabban jó pár dolgot már online nem szállítanak ki, pl egyes fonott kosarak, nagy méretű poszterek.

2021. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs is nekik raktáron(sokszor csak hülyítenek)
2021. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!