Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Magas emberek, ti saját...

Magas emberek, ti saját lakásban már feljebb raktátok az előszobai, fürdőszobai tükröt, hogy ne csak a mellkasotokat lássátok?

Figyelt kérdés
Kivétel nélkül szinte minden lakásban az ilyen tükrökben az ágyékomtól a mellkasomig tökéletesen látom magam, csak a fejem, arcom marad ki a képből. 195 cm vagyok. Ti saját lakásban már feljebb tettétek az előszobai, fürdőszobai tükröket?

2021. jún. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, mint régen a parasztházakban volt. Magasabbra tették, és a tetejét kicsit a faltól kifelé megdöntve. Így többet láttak magukból, igaz, kicsit felülről.
2021. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden magasabban van. Tükör, fogas, konyhaszekrény, pult, mosogató. Magasak vagyunk, saját lakásunk, saját kenyelmünkhöz van kialakitva.
2021. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkora tükröt szereltem fel, hogy én is és a feleségem is kényelmesen tudja magát szemlélni. Lehet, hogy dupla akkora, mint az átlagos, de a feleségem meg picike. Tánc közben a fejem fölé tudom emelni :-)
2021. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a saját házamban magasabban vannak.
2021. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én eleve úgy raktam fel a tükröt, hogy minden látsszon benne.

Mi pl. a konyhapultot is 95 cm magasra csináltuk, nem vagyunk extrém magasak, én 183 feleségem 175.

2021. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve be költözés előtt úgy alakítottuk ki, hogy kényelmes legyen.
2021. jún. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, párom alacsony, és mivel ő a nő hozzá kellett igazítani a tükröt az előszobában. Én a fejem nem látom ő meg a lábát :)
2021. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: egy magasabb túkör megoodaná mindkettőtök problémáját :)
2021. okt. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak adott a tükör, már megvan, nem olyan olcsó hogy kidobjam, máshová nem fér, párom látja igy a ruháját-frizuráját, én meg elég ha tudom hogy szép vagyok :) nem muszáj a fejemet látni - azt látom a fürdőszobai tükörben úgyhogy annyira nem izgat hogy ezért valami batár nagy tükörért rohangásszak. Jó ez igy ahogy van nekem, csak irtam hogy nálunk ez van :)
2021. okt. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!