Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen lámpa búrát (csillár)...

Milyen lámpa búrát (csillár) vagy lámpát ajánlasz szobában?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a szobában a lógó lámpabúrát vagy lámpát egyben.

Tippeket,ötleteket,linkeket,képeket várok tőletek.



2021. júl. 4. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha kicsit is keresgélsz a lámpák között, nem túlzok, több tízezer félét találhatsz (tudom, mert mostanában kellett vennem 8 darabot egy lakásba). Én szívesen belinkelek neked ide egy lámpatestet, csak épp értelmét nem látom, mert még a keresési kritériumaidat sem írtad le.
2021. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Valoban korlatlan mennyisegu opcio van, a par ezrestol a tobb szazezresig, minden letezo stilusban.

Teljesen mindegy melyiket valasztod, amelyiknek tetszik a kinezete, inkabb a bennelevo izzo(k) a fontos, abbol szamomra 3000K es osszesen kb 150lm/m2 az idealis.

2021. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 Nyugodtan küldhetsz linket,például amiket nemrég vettél,nekem nagyon is sokat segítenél vele.

Annyira azért nem szeretnék drágát venni,ilyen közép ár kategóriára gondoltam.


Annyi lenne a keresési kritériumom hogy 21-századi legyen,ne legyen horribilis összegű,minden tippet nagyon szívesen meghallgatok és nagyon örülnék neki ha tudnál küldeni.

2021. júl. 4. 15:04
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen színűek a falak, bútorok, padló, szőnyegek, egyéb nagyobb felületek (pl. ágytakaró, kép a falon, stb.) a szobában? Hány égős a meglevő?
2021. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
LED-es modern mennyezeti lámpákra guglizz rá... képtalalatokra állítsd es nézelődj...
2021. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 Igazából teljesen mindegy milyen színű lenne,egyszerűen csak le szeretném cserélni a régit.

Egy égős.

2021. júl. 4. 15:15
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Ez megtörtént az imént,de egyszerűen nem tudok választani,ezért is kérek itt segítséget.
2021. júl. 4. 15:17
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Mi a szempont? Oké, ne legyen ómódi. Az ára is mindegy?
2021. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahányan vagyunk, annyifélét választanánk... :)
2021. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj ledeset keresned, mert bármikor rakhatsz a hagyományos izzó helyére ledeset. Én is ledes kereséssel kezdtem, végül hagyományos E27-es foglalatú lett belőle, és pluszban vettem hozzá ledes "izzót".
2021. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!