Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik lakberendezési üzlettel...

Melyik lakberendezési üzlettel vagytok a legelégedettebbek? Ár és minőség.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal most fogunk összecuccolni és bár a bútorok java része rendelkezésre áll, inkább hasznos kis holmik/tárolók/kellékek/dekorok kellenének.

Ismerjük az Ikeát, Jysk-öt és társait, viszont az igazat megvallva én pl. Jysk-kel mostanság nem vagyok valami elégedett, hamar tökrementek a dekorok, sérültek, emellé sokszor drágák is. Pepco-ban gondolkozom még.. Illetve XXXLutz-ról valakinek valami véleménye? Milyen itthon? Én csak külföldről ismerem az üzletet.

Bármi jó tanácsot fogadok! Ha tudtok ilyen jó lakberes üzleteket (:

Köszi!



2021. júl. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk a Jysk-ből van tálaló (Mandendrup), TV-s szekrény, 3 ajtós gardrób szekrény és egy íróasztal, ezek mind a Vedde termékcsaládból. Én megvagyok velük elégedve.


A szekrénnyel annyi volt a gond, hogy gyárilag úgy tervezték, hogy a talapzat hátsó részének a lábát 3 vagy 4 fatipli tarcsa. Hát ez persze semmit nem ért, de beleragasztottam és úgy már jó volt, vagy egy sarok összekötővel is meglehetett volna oldani.


Szintén a szekrény: a felső polcoknál a két középső függőleges laonál úgy volt megoldva, hogy két fatiplit kellett átdugni a lapokon, ami a baloldali és a jobboldali lapokat tartja, de csak ugyanolyan hosszúak volt, mint amit az oldalába kell dugni, így értelemszerűen mikor ezeket nyomtam át rajta, akkor éppen, hogy kilógtak pár milliméterre. Ezért vettem a Praktikerbe egy ilyen tiplinek való rúdat párszáz forintért, és abból vágtam hosszabakat.


A legnagyobb baj a fiókokkal van, ugyanis egy idő után megereszkednek az alját képezó lapok. Ez általában nem szokott gond lenni, mert megtartja a cuccokat, oldalt nem válik le, az íróasztalnál viszont problémás, mert van alatta keresztbe egy merevítő, amibe beleér az alja, ha kihúzom. A másik gond velük, hogy néha szorulnak.


Jó sokat rizsáztam, összeségében arra akartam kilyukadni, hogy alapvetően jók a bútoraik, de nem árt itt-ott egy kis erősítés. Ja, meg ahogy írják is az útmutatóban, néha nem árt újrahúzni a csavarokat. Illetve figyelni kell arra, hogy különböző minőségű cuccok vannak náluk. A Basic a leggagyibb.

2021. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl. Bútor1
2021. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lutzxxx az a kika új neve vagy utódja, nem tudom. Voltam bent, méregdrága és szerintem nagyon ízléstelen cuccok.

Nem kell mindent egy helyen megvenni, nekem van szuper tömörfa bútorom magyar bútorgyárból, van marketplace-es retro, meg van ikeás, mindegyikkel meg vagyok elégedve.

2021. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%
Nekem az IKEA marad az örök kedvenc, nem drága (szerintem), és a legtöbb cuccunk onnan van. Eddig bírják a strapát, pedig van már kb. 10 éves darab is.
2021. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!