Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni ugyanolyan...

Hol lehet kapni ugyanolyan színű bútorlapot mint amiből az ikeás bútor készült?

Figyelt kérdés
Adott egy már meglévő fehérre pácolt tölgy színű szekrény. Szeretnék még a szobába ugyanilyen színű polcszerűséget, ami nem szabvány méret lenne, pont az a szélesség és hosszúság nincs az Ikeában. Le szeretném gyártatni, de nem tudom, hol találok pont olyan bútorlapot... Az IKEA gondolom nem foglalkozik lapszabászattal. Hogy lehetne ezt megoldani?

2021. júl. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Sonoma Tölgy színű egy csomó bútorom, van IKEA, KIKA és Möbelix-ből is. Az asztalos is vett ilyen lapot egy egyedi darabhoz gond nélkül. Tök egyforma mindegyik. Én rábíznám az asztalosra
2021. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lapszabászatokban nézz szét!
2021. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sonoma tölgyet tudom nem nehéz beszerezni, de sajnos teljesen más , mint a fehérre pácolt tölgy, eléggé elütne tőle.
2021. júl. 24. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondod...

Tudom, hogy más szín, arra próbáltam rávilágítani, hogy ha nem te pácoltattad egy asztalossal egyedileg, akkor jó eséllyel simán beszerezhető ugyanaz a szín máshol is.

De nagyobb bútorlap gyártóknak van saját bemutatóterme is, egy kisebb darabbal elmész és meg tudod nézni, mennyire egyezik

2021. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi Béke veled :)
2021. júl. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!