Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ár-érték arányú konyhabútor?

Jó ár-érték arányú konyhabútor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ház felújításban vagyunk és konyhabútort keresek jó ár-érték aránnyal. Tudnátok nekem írni olyan üzleteket, webshopokat ahol jobb minőségű konyhabútort árulnak? Nagyon sok helyen megnéztem már, de hátha valaki tud valami újat mondani amit még nem néztem. Praktiker és társai nem játszanak, mert azokkal már nem egyszer szívtunk. Tapasztalatok is jöhetnek ha van valakinek jól bevált.

Előre is köszi 🙂



2021. aug. 24. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A brw-konyhák nem rosszak. Sok cég árulja
2021. aug. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ránézek köszi 🙂
2021. aug. 25. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig 5 éve a felújításhoz néhány bútort mi is a Praktikerben vettünk (konyhabútort is), és nem panaszkodunk, rendesen összeszerelve elég masszív darabok! Megjegyezném, hogy mi magunk szereltük össze, jó erősen meghúzva minden csavart, nem bíztuk az áruház saját "szakembereire", akik valószínűleg csak felszínesen csinálták volna meg, szóval...

Például a valóságban látva meglepődtem, hogy az "Olek IV" konyhabútor milyen hatalmas, rengeteg tárolóhellyel, nagyobb mint amekkorának a képen tűnik, ehhez képest anno 130 ezer Ft-ért elég olcsó volt, most viszont 190 ezerbe kerül, de még így is olcsóbb, mint ha egyedileg csináltatnál asztalossal!

2021. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3as. Na nekem most pont egy ilyen Olek iv konyha szekrényem van. 😅

130~ért vettük 2 éve, de bár ne tettük volna. Mi is magunknak szeretük össze de, sok helyem méret hibás volt, a fiók ajtajai lejárnak után kellett ragasztani. A műanyag fogók meg borzalmas gyenge anyagból vannak, törik szét az összes. Pedig nagy bizalmat adtam neki, mert baromi szép szerintem, de a minősége nekem nagyon silány. 😔 Van még Praktikerből gardróbunk is, hát. . Hasonló szitu az is sajnos.

2021. aug. 25. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy nagyon jó asztalos csinálta a konyhát,minősègi anyagokkal nyilván nem annyiba kerül mint egy olcsó nem olyan jó anyagminősèggel rendelkező pl.,ikeas bútor.


Minősègi anyagokra gondolok itt amivel az asztalosom dolgozott azok pl., FDS Slim fiókrendszer, Blum kivetőpánt,Konfirmátorcsavar stb...,


Ha èrdekel elküldöm az elèrhetősègèt.

2021. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Szia, köszönöm de sajnos eléggé sürget az idő. Nem hiszem hogy egy asztalos kész lenne vele mire kell. De azért köszönöm szépen 🙂
2021. aug. 27. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikorra kène neked?

2021. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Szia. Kb 3 héten belül. Ezért keresek olyan boltot ahol a lapra szerelt bútor nem túl silány de el is tudom hozni egyből.
2021. aug. 27. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Èrtem,sajnálom,de ha mègis èrdekelne akkor írj😀
2021. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 rendben, köszönöm szépen, aranyos vagy 😊
2021. aug. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!