Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fontosnak tartjátok, hogy...

Fontosnak tartjátok, hogy legyen (legalább 1-2) festmény, vagy bármilyen falidísz a lakásotokban? (Vagyis hogy ne legyen csupasz a fal.)

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
24 szavazat
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én igen. Jobban néz ki a ház. Barátságosabbnak tűnik. Hangulatosabb.
2021. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%
Nekem nem fontos, de ettől függetlenül vannak kinn családi képek.
2021. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nagyon szeretem a művészetet. Ahhoz is ragaszkodok, hogy rendes, kézzel festett kép legyen, ne egy nyomtatott fotó.
2021. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Igen.így van én is a festettet szeretem
2021. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, nekem attól befejezett, otthonos egy lakás/ház. Mint a tortán a díszítés. Bár hazabeszélek, mert eredetileg képzőművésznek tanultam.

Én is az eredeti festményeket, grafikákat szeretem, esetleg fotót rendes minőségi nyomtatásban. Viszont a családi képeket nem rakom ki, az nekem nem inkább "dokumentarista" és intim, a beállított fotókat meg giccsesnek tartom... Szóval vannak, de albumban. A híres festményekről készült poszterektől meg világgá futok. Akkor már inkább egy gyerekrajz vagy bekeretezett falevél vagy marad az üres fal. De szeretem a kerámiákat, egyedi szőnyegeket, festett vagy intarziás bútorokat is, az antik és a modern művészetet is, a kézművességet, a popkultúrát vagy a minimált is. Na nem mindent túlzsúfolva, de "muszáj" legyen pár jól kiválasztott művészeti tárgy, aminek számomra története, hangulata van, ami tükröz vagy elgondolkodtat - aztán pár évente cserélem, ahogy változom.

2021. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%
Még egy dologgal kiegészíteném magam: "falidísz" a polc is, tehát bőven nem lesz csupasz a fal, ha van egy-egy szabadon álló polc könyvekkel, parfümökkel, tükörrel, egyéb használati tárgyakkal.
2021. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem csak festmények, de pl. szobrok is vannak.
2021. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, de van kint az egész lakásban 2 db.

Ez csak a fali dekorra vonatkozik. Van vitrinem kis díszekjel de ezek mind emlékek is egyben.

Kicsit off, de: Amitől viszont rosszul vagyok, azok a személyfotók vagy képek a hálószobában, vagy direkt az ágy felett. Én nem akarom a családtagjaim arcát vagy Jézuska SZŰZ (!) Máriát látni szex közben. Persze lehet akik kiteszik ők teljes sötétben.. de nekem ez fura.

2021. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!