Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Árulnak valahol üveg mécsesekb...

Árulnak valahol üveg mécsesekbe való utántöltő gyertyát MŰANYAG NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

Szóval konkrétan olyanra gondolok, hogy csak maga a gyertya legyen pucéran, és ne legyen benne egyesével még külön kis piros vagy fehér vagy egyéb színű műanyag mécsesben.

A nagyobb áruházakban kizárólag csak olyat látok, ami 4-6, jobb esetben tucatjával csomagolva, de mind 1-1 műanyag mécsesben van. Ezeket hirdetik "utántöltő" címszó alatt.


De egyrészt nekem nincs szükségem ezekre a műanyag mécsesekre, hamar kifogynak, és csak a szemét termelődik, mert hisz ezekhez már nem árulnak további csupasz "utántöltöket". Vagyis én lehet csak én vagyok szerencsétlen és buta, hogy rossz üzletekben keresem....!?


Egyrészt pazarlásnak tartom ezt a sok műanyagot, mikor ott állnak a sufniban a még teljesen ép és szép üvegmécsesek, amiket bármennyiszer utántölthetnék.

Másrészt nyilván a termék árában ezeknek a műanyagoknak a legyártása is benne van... minek fizessek érte, ha úgysincs rá szükségem, csak a beltartalmára???!


Annyira, de annyira szeretnék néha nagyobb tételben műanyag mécses nélküli utántöltésre való kisebb-nagyobb tömb gyertyákat vásárolni, de sehol nem látok!

Másoknak nincs erre igényük?


AKI tud esetleg mégis üzletet, AHOL ÁRULNAK ILYET, kérem írja meg!!!!


(Ja és még két dolog, mielőtt belém kötne valaki:

-teamécsesek.... jobb híján eszeket veszegetem, de a sok üres fémtégely is felesleges hulladék, azon kívül meg ezek nagyon hamar leégnek, nagyobb méretű gyertyákat szeretnék.

-design-gyertyák... Tudom, lehet kapni még akár a tescoban is műanyag mentes tömb gyertyákat, amiket lakásba díszítésül, vagy adventi dolgokhoz árulnak. Igen magas árakon többnyire... Meg szagosak, illatosak... Na nem ezt keresem, hanem az egyszerű temetőbe valókat....,)



2021. okt. 18. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy háztartási boltba, vagy temetőnél, esetleg kegytárgyboltban keress KOCSIS GYERTYÁT, ezek 4-vel vannak csomagolva, 14 cm magasak és 500-700 Ft egy csomag.

Egy gyertyából tudsz vágni 3 db majdnem 5 cm-es mécsest, így 20 db mécsesed lesz ennyiért.

[link]

De ha csak egyet ketté vágsz, lesz 2 db 7 cm-es "mécsesed", ugyanott tartasz.

2021. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elszámoltam magam, 1 csomagból (4 db) 12 db-od lesz, de az sem rossz!:)
2021. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fémtégelyes teamécses nem opció?
2021. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"kocsis"??? Miért hívják kocsisnak?


Amúgy köszi a tippet, bár inkább olyat keresek, amit nem kell vagdosni. Vannak régebbi hosszú gyertyáim szétszedett csokrokról, koszorúkról, néha azokat darabolom fel mécsesbe, és azt tapasztaltam, hogy a kanóc miatt néha kicsit problémás... Mindenesetre elhasználom ezeket a régieket, de ha már veszek, akkor nem ilyet vennék.


Egyszerűen nem értem meg, hogy legyártják, de nem képesek becsomagolni egy 20-30 darabot műanyag pohárkák nélkül.

2021. okt. 18. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem, hogy nem erre a méretre gondolsz, de hátha.

[link]

2021. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma reggel ennek a vállalkozásnak a reklámja jött velem szembe.

[link]

2021. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A fémtégelyes miért lett lepontozva? Műanyagmentes és kb. bárhol beszerezhető.
2021. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


"-teamécsesek.... jobb híján eszeket veszegetem, de a sok üres fémtégely is felesleges hulladék, azon kívül meg ezek nagyon hamar leégnek, nagyobb méretű gyertyákat szeretnék."

2021. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen
2021. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!