Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a beépíthető hűtőknek? Ajánlanátok meleg szívvel, vagy érdemesebb inkább különálló hűtőben gondolkodni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a tisztítására, karbantartásra (jegesedés időszakos leengedése), stb.

2022. jan. 13. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tíz évvel ezelőtt vettünk egy beépíthető total no frost LG hűtőt. Kívülről teljesen burkolt, nem melegszik sehol. Belül nem jegesedik, a tíz év alatt még zúzmarát sem láttam. A mélyhűtője mínusz húsz fokon áll tíz éve. A mai napig nem értem a működését.

Sem leolvasztani, sem kívülről nem kell karbantartani. A polcok is tiszták, nem jegesedik sehol semmi. Valamelyik nap kivettem az egyik üvegpolcot, és akkor éreztem, hogy a hátsó falon néhány lukból hideg levegő áramik.

2022. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 éve beépített hűtőm van. Hasonló tapasztalatom van min #1-nek. Teljesen burkolt, szépen a konyhabúorba van építve. Nem melegszik, nem jegesedik. Nem kell leolvasztani sem. A polcokat persze időnként kiveszem és letakarítom, de ezen kívül nincs más teendőm vele.
2022. jan. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!