Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik butorcsaládból érdemes...

Melyik butorcsaládból érdemes vitrint és tálaló szekrényt venni, ami stabil, masszív időtálló? Akár tapasztalatotok akár ajánlásotok alapján?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Antikváriumokban érdemes szétnézni. Ott találhatsz régi, időt álló darabokat.
2022. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ikeára gondoltam
2022. febr. 8. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik azt vedd meg, nincs egetrengető különbség közöttük minőségben.
2022. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

"stabil, masszív időtálló"

"Ikeára gondoltam"

Vagy, vagy. A kettő együtt nem jön össze.

2022. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Az IKEA-s bútor nem tart ki 200 évig, Nekünk szinte csak 200 éves biedermeier bútoraink vannak, a bennük levő fa megfelelő körülmények között még kitart vagy 1-2 ezer évig.
2022. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bútorboltban kapható, előregyártott, lapraszerelt bútor is lehet stabil és masszív, lényeg hogy precízen kell összeilleszteni, és legfőképp rendesen meghúzni a csavarokat, amennyire csak lehet! Mondom ezt úgy, hogy nekünk a konyhabútor és a mosdó alsószekrénnyel is a Praktikerből való, amit többen szídnak ilyen szempontból, a fürdőszobai komód meg Lidl-ös "cucc"! Persze ezt így jól összerakni nem feltétlenül egyemberes munka, de nem is az a lényeg!

És nem feltétlenül kell csak egyfajta "bútorcsaládhoz" ragaszkodni, mindegyikből azt vedd, ami tetszik Neked!

2022. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek csak a kérdésére nem válaszolt senki. Időtálló alatt gondolom nem 200 évet értett, mellesleg a nem fa bútorok is sokáig bírják a fenti bútoráruhazból, ha valaki képes jól összerakni őket. Persze, ha a középkategóriából választ.

Kérdező! Nézd meg a Hemnes bútorokat,ha stílusban illik hozzád, akkor jó választás lehet.

2022. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na végre valaki megértette mit szeretnék.

Köszi

Ennyit akartam hogy Hemnes vagy Hauga vagy Brimnes? A kinézet nem olyan fontos, egyik se csunya, de legyen tartós.

2022. febr. 11. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű masszív ikeás vagy hasonló cégtől vásárolt bútor, már kb olyan árban van mintha asztalossal egyedi igényeidnek megfelelően készült volna.

Saját tapasztalatom egy komplett ház bútorozása után. De pl az asztalos kb a feléből megcsinált egy ugyanolyan étkező asztalt, mint amit az xxxlutzban kinéztem.

2022. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!