Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a különbség az Ikea sima...

Mi a különbség az Ikea sima házhoz szállítása és a házhoz szállítás első zárható ajtóig között?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, 3. emeleten. Most akkor meddig fogják hozni ha az első zárható ajtót írtam? Lerakják a lépcsőház ajtajába? Vagy felhozzák az emeletemre, behozzák a lakásba, csak az utolsó 5 métert nem teszik meg vele, hogy a nappaliba bevigyék?


[link]



2022. febr. 13. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nos, világosan le van írva....Rendeltél mondjuk egy ágyat. A sima házhoz szállításnal beviszik a hálószobába. Az első zárható ajtónál a lepspcsohaz ajtajaig viszik.
2022. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

elég zűrös mostanában a házhozszállítás. Szívesebben teszik le a kapuban, főleg akkor, ha a hirdetés szerint házhozszállítás benne van a bútor árában.

Én összeszerelést is kértem, ekkor behozzák a szobába is....mint kiderült, hibás volt az áru, nem tudták összerakni.(csak harmadszori lapcserével)

Persze ez többe kerül.


Nem is veszek onnan semmit.

2022. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1

Én nem látom hol lenne világosan leírva.

Az első ajtóig ez van írva: “Ha a megrendelt termékeket te is be tudod vinni abba a helyiségbe, ahol szükséged lesz rájuk, a szállítást kérheted az első zárható ajtóig.” Ez szerintem lehet a lépcsőház, de a saját előszobám is, mivel a lépcsőház nem a lakásom helyisége.


#2

Bízok benne, hogy nem lesz az én rendelésemmel semmi gond.

2022. febr. 13. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Társasház esetén a megadott címen az első zárható ajtó a kapu és nem a lakásod ajtaja.

Nem úgy szól a kiírás, hogy a TE első zárható ajtódig.

De a válaszok nem ellened szólnak, csak leírtuk a kérdésedre a választ.

2022. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, tényleg próbáld értelmezni - a többiek jól írják. Egyértelmű a megfogalmazás.
2022. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem kétértelmű, de mindegy, majd meglátjuk.
2022. febr. 13. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem kétértelmű. Első zárható ajtó: az épület ajtaja. Nálunk pl van második zárható is, egy rács a 3 lakás előtti folyosón, minden emeleten. A 3. zárható ajtó pedig maga a lakásajtó.
2022. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"Ez szerintem lehet a lépcsőház, de a saját előszobám is, mivel a lépcsőház nem a lakásom helyisége."


Az általad idézett szövegben sehol nem írják azt, hogy a TE helységed első zárható ajtaja. Azt írják, hogy ha te be tudod vinni a kívánt helységbe [a lépcsőház bejáratától] akkor kérheted ezt a szállítást. Nem kétértelmű és nem félrevezető ez.

2022. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

"lehet a lépcsőház, de a saját előszobám is, mivel a lépcsőház nem a lakásom helyisége."


Az ajtóIG, az nem az ajtón túl!

Ez nem kétértelmű.

2022. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jelentem kérdés, kérés nélkül, automatikusan felhozták az emeletre. A lakásba is behozták volna, de mondtam, hogy majd mi bevisszük, így az ajtónk elé tették le. (Pedig lent voltunk az utcán, amikor jöttek, simán mondhatták volna, hogy itt vannak, pá)
2022. febr. 13. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!