Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerinted is kevés lenne a...

Szerinted is kevés lenne a szekrény?

Figyelt kérdés

Egy összesen 47nm-es lakásban élünk ketten.

A gond hogy nem igazán tudunk elpakolni, de barátnőm semmiképp pedig ő bitorolja a szekrények többségét.


Ami jelenleg van:


Egy szekrény 2ajtos a nappaliba aminek az egyik fele akasztós


Egy beépített szekrény aminek egy oldala akasztós,közepe polcos fiókos, másik oldala is polcos akasztós.


A konyhaba is beépített bútor van ( van pár polc üres de oda nem lehet akármit tenni)


Szerintetek ez kevés, nektek h van?


2022. febr. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De mekkorák ezek a szekrények? Egy kétsjtós lehet 2méteres is meg 80 cm-es is...
2022. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy a szekrény kevés, vagy sok szart halmoztok fel. Egy selejtezés csodákra képes, aminek utána sincs helye, annak érdemes szekrényt venni.
2022. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy van 30 centi mély 100 cm széles szekrény is meg teljes belmagasságot elfoglaló 60 cm mélységű 2 méter széles hodály is.


Na meg ahogy írják, ha nem tudsz elpakolni akkor kevés a hely, vagy sok cuccotok van, ezt ti tudjátok. Most hiába írom, hogy én elvagyok 1 gardrób 1 könyvespolc kombóval azzal nem lesztek kisegítve.

2022. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is ekkora 1,5 szobás lakásom van. Én azon gondolkoztam, hogy a hálószobámat osztom fel háló + gardrób megoldásra egy kvázi tolófallal.
2022. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 70 nm-en se férek el.:)

Folyamatosan selejtezem a bölcsis könyveimtől kezdve az örökölt dísztárgyakon át a játékaimig és 30 éve hordott ruhákig mindent.

És akkor gyerekem nincs is, hogy az ő dolgait dédelgessem.:)

2022. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A nappaliba lévő az 2m magas és 1,50széles, de a polcos részén a polc 4db olyan 40cm mély és 60cm széles, a polcok közti távolság is kb35cm


A hálóba a beépített szekrény kb 4,5m( faltól falig) magassága 2,7m

Ennek a 4 fiókja elég mély, viszont a polcok 50mély és 70cm széles, az 5polc közti táv 35cm

2022. febr. 28. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem albérlet, akkor vegyetek a hálóba egy egész falat elfoglaló, plafonig érő gardróbot, az rengeteg minden elnyel!

Akkor meg lehet szüntetni a nappaliban a ruhás szekrényt és lehet egy pofás nappali szekrénysor, amiből ha olyat választotok aminek van zárt része is, akkor oda is lehet pakolni.

[link]

Szerintem ilyen mennyiségű pakolóhelyre szükség van egy pár, vagy egy pár+1 gyerek esetén.

2022. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek sokkal több helyre van szüksége, mint egy férfinak. Nálunk van mindkettőnknek kb. egyforma befogadóképességű beépített szekrénye. Ezen túlmenően azonban a feleségemnek van 2 db hatalmas 3 ajtós gardróbszekrénye is. Megjegyzem: mindig ugyanabban a ruhában jár (legalább is én nem veszem észre, ha vált valami másra).
2022. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!