Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehet csináltatni szobába...

Hogy lehet csináltatni szobába fali térképet?

Figyelt kérdés
Van egy internetről letöltött Nagy-Magyarország térképem a nemzetiségek megoszlásával. Mivel vettem egy lakást, keveslem a fali díszeket és ahol van az íróasztalom, szeretnék egy ilyen nagy térképet a falra. Mondjuk 1m szélesben kinyomtatni, laminálni és mű szegélyt rá. Ilyet ki készít...? :)

2022. márc. 2. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress a közeledbe ilyen szolgáltatást. Nyomtatni és lamináltatni szoktak sok helyen, csak kérdés a méret.

Poszter nyomtatasra keress rá.

Keretet gondolom máshol tudsz rá rakatni, vagy ragasztasz rá valamit körbe.

2022. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őket ajánlom jó szívvel! Nekem gyönyörű képeket csináltak (több opció is létezik náluk, keress rá!)

[link]

2022. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és közben rákerestem.

Ezekben a formátumokban kérheted a képet:

vászonkép

poszter

fotótapéta

keretezett kép

többrészes kép


A sajátodat is feltöltheted, de készen is van Nagy-Magyarországról, település nevekkel. A méretet te választhatod ki:

[link]

2022. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] náluk is van lehetőség nagy méretben kérni. Viszont Ekkora méretben elég drága már...

Nálunk a városban van egy Fuji Fotó bolt ahol van egy bazi nagy nyomtató. Hengerról tekeri az 1 méter széles papírt és arra nyomtat. Laminálni nem tom lehet-e ekkora méretben. Mi kereteztettük a képeket.

2022. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a tippeket. Elképzelésem már van arról, hogy fog kinézni, de azt nem tudtam, hogy kivel fogom megcsináltatni. :D
2022. márc. 2. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Sajnos nem lesz olcsó mulatság ebben a nagyságban, akárhol csináltatod!

2 cm-es vakrámával is lesz vagy 30-35ezer Ft.

Viszont 1x kell csak megvenni és dekoratív.

2022. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!