Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a mikroszálas takaró?...

Milyen a mikroszálas takaró? Télen jó meleg?

Figyelt kérdés
Takarót szeretnék venni és kb.3000 Ft-ért láttam mikroszálas takarót. Télen fogok alatta fázni normál fűtés mellett?
2010. szept. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A mikroszzálasz szerintem igen kellemes, egy vékony takaró sokkal melegebb, mint az ugyanolyan vékony másik fajta, könnyü tisztitani (kimosod és egy óra múlva száraz), nem izzadsz bele, nem fakul, szóval nekem jól bevált. Amire viszont figyelni kell, hogy mosáskor egy kevés öblitöt kell használni (egyébként nem használok semmihez, hanem ecetet helyette), mert különben feltöltödik és "ráz".
2010. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legjobb a gyapjútakaró!
2010. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyapjútakaró szúrós, nehéz, büdös, és tele megy molykukaccal, nem tudom, ebben mi a "legjobb"?
2010. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem van mikroszálas, és nagyon jól melegít.

mondjuk nálam távhő van, elég jól bedurrantanak, amit nem is bánok :D

2010. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

8.05-ös


Ha rendesen ápolod akkor nem.


Sőt akkor nagyon nem. És akkor még illatos is. Igaz kicsit körülményes kimosni, de megéri!

2010. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!