Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pár nap alatt teljesen kiültem...

Pár nap alatt teljesen kiültem a székem ülőrészét, ilyenkor érvényes a garancia?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vettem egy forgós széket, mert a régi nagy tropa volt. Mivel programozó vagyok, így elég sokat ülök a székemben, és a vásárlás óta konkrétan teljesen ültem azt a részt ahol kényelmesen tudok ülni. Dobozát sajnos kidobtam már, mert nincs annyi helyem itthon, hogy tárolgassam.


Ilyenkor lehet garanciát érvényesíteni, mert rettentően fáj már az alfelem emiatt?



2022. márc. 9. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a garancia papírt. Azon rajta van, hány kilóig garanciális. Lehet, hogy csak hatvan kilóig. Ha száz kiló vagy, akkor buktad.

Ha nincs meg, akkor töltsd le ennek a széknek az adatait, és meglátod. Ha esélytelen, akkor az ülőrészt elviszed egy kárpitoshoz. Az olyant csinál, ami kibír.

2022. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Linkeld a jysk oldaláról a széket, lécci!


Hány kiló vagy?

2022. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagy valagú vagy?
2022. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezt a széket vettem meg: [link]


Én jelenleg kb 90-95kg között mozgok, a honlapon 110kg-t írtak gondoltam csak kibír..

2022. márc. 10. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
4: akkor vidd vissza. Nem kell hozzá a csomagolás, ezt a hülyeséget már régen kivezették a fogy.véd.trövényből. Ha a blokk megvan, akkor reklamálhatsz.
2022. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ui.: Áruházban vettem, sajnos csak most mikor rákerestem láttam, hogy milyenek a vélemények róla.. Ott még első 1-2 napban teljesen jó is volt. 4-5 napnál kezdett iszonyatosan nyomni.
2022. márc. 10. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

De mi a baj, ha áruházban vetted...???


Ha meghibásodott, visszaviheted.

2022. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így megpróbálom cseréltetni, vagy valami. Gondoltam kérdezek itt, mielőtt hülyének néznek az áruházban! Köszönöm mindenkinek!
2022. márc. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!