Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire sérülékenyek a...

Mennyire sérülékenyek a fehér, szilgránitos mosogatótálcák?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen mosogatótálcát venni? Találtam egy honlapot ahol extra bevonattal még karcálóbbnak ígérik, de valóban az? Mennyire könnyű pl. tisztítani?

2022. ápr. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam hogy elszíneződésre hajlamos.
2022. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karcolódás nincs. Elszíneződés igen, pl. paprika, kávé esetén hamar ki kell öblíteni. Én tisztítom fehérítős domestossal,elméletileg nem szabadna, de nem árt neki.
2022. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak minőséget érdemes ilyenből venni. Pl. Blanco vagy Teka. Ezek már kiállták az idő próbáját. Nekem ugyan nem fehér van, hanem bézs, de nagyon egyszerű takarítani és nem karcos. A fehér azért jóval érzékenyebb szín.
2022. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összetétel függvényében a savas szerek is marhatják, mikrobarázdát marhatnak bele, ami jobban koszolódik.
2022. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!