Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Másoknál is hideg van otthon?

Másoknál is hideg van otthon?

Figyelt kérdés
Télen nem éreztem ilyen hideget, bár akkor lehet fűtöttek de most nem és ugye volt ez a több napos zivatar ami miatt lehűlt a levegő. Így itt eléggé hideg van a lakásban, csukott ablakoknál is. Hogy ne fázzak ha nincs fűtés de a lakás is hideg? Takarózok, hosszú ujjút hordok de még így is néha fázok. Mások is így vannak most?

2022. ápr. 29. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A napokban is volt itt valaki aki marhául csodálkozott, hogy kihűlt a lakása annak ellenére, hogy napok óta nem fűtött.


Lehet, hogy valami rokonod volt??

2022. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.Nos első ilyen kérdésem és nem panaszkodok csak kíváncsi vagyok hogy másoknál is ez van :) akkor valakinek szintén hidege van :D de az nem én vagyok és nincs rokonom :D
2022. ápr. 29. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak vicc volt. De miért nem fűtesz, ha fázol?
2022. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.mert nem tudunk, nem olyan a fűtésünk :( ilyen központi azt hiszem.
2022. ápr. 29. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De valamilyen villanyhősugárzóval tudnál fűteni.
2022. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen esetekre van a légkondi, ami fűt is, vagy egy eletromos hősugárzó.
2022. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyzetedben egy ilyen csodákra képes: [link]
2022. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
eletromos hősugárzó az lesz lehet megoldás :) köszönöm!
2022. ápr. 29. 21:42
 9/11 A kérdező kommentje:
7.Köszi! :) sokszor van amikor nem fűtenek nálunk és az idő se olyan nyári meleg kint ezért bent a lakásban szinte fagy van és nincs ami ugye melegítene de ezzel már talán megoldódik a gond :) télen meg ősszel fűtenek akkor fel se tűnik a hideg. akkor viszont nagyon szoktak.
2022. ápr. 29. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Az épület szigetelése nem lehet túl jó. Az ismerősök akik távfűtéses lakásban laknak és panelprogram keretében szigeteltek, azt mondják, hogy egész évben nagyon meleg van. Bezzeg az iroda ahol dolgozom, az nem szigetelt és fűtés sincs már, a második otthonomban megfagyok.
2022. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!