Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kemény vagy félkemény matracon...

Kemény vagy félkemény matracon szerettek inkább aludni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 19:54
A kérdező szavazást indított:
kemény
félkemény
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
A gerinc betegeknek keményen kell.Erre jó a parketta is .
2022. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Ez egy régi tévhit..

"Gerincoszlopunk három természetes görbülettel rendelkezik. A fordított c alakú homorú hátgerinc 12, a c alakú domború derék 5, a nyaki gerincszakasz pedig 7 csigolyából áll. Szakorvosok szerint a félkemény matracok alkalmazkodnak csak igazán hatékonyan ezekhez a természetes gerinchajlatokhoz. Az átlagos testalkatú emberek számára tehát a közepesen kemény matracok nyújtanak pihentető alvást."


[link]

2022. máj. 15. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ekkora tudós vagy akkor minek írtad ki a hülye kérdésedet?!

Amúgy gyanítom, hogy halovány f.god sincs az egészről csak belekötöttél az 1-esbe, aki amúgy jót mondott.

2022. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérődző!

Én egy jó kemény matracon szeretnék ugrándozni de úgy, hogy te az útszéli okoskodásoddal a matrac alatt vagy és egyenletesen puhulsz!

2022. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jah lehet nem tudom mit beszélek...egy tanulmány is igazolja..

[link]

2022. máj. 16. 06:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Kár vitázni dolgokon, mert minden egyén függő. Édesanyám 40 éve gerincproblémás bár pihenni szokott a földön, aludni sosem aludt olyan kemény felületen. Egyébként valóban semmi alátámasztást nem ad, ami a lényeg volna.

A matrackeménység meg alvási szokás, egyéni kényelem kérdése.

2022. máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Porckorong sérvem plusz csigolya elcsúszásom van. Nekem a félkemény jött be rugalmas ágyráccsal és az oldalfekvés.
2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre, mikor nagyon fáradt vagyok, mindig a puhább matrac esik jól. Valójában hosszútávon, pl egész éjszakai alváshoz, sokkal jobb a kemény matrac, mert jól tartja a hátad.
2022. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!