Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű díszeket raktok...

Milyen színű díszeket raktok a karácsonyfára? Nálunk már volt fehér (ezüst), bordó, vegyes is.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk mindíg arany színű, mert állati drága lenne minden évben új színű díszeket venni. Nagyon szép szokott lenni én szeretem. És van néhány piros alma díszem azokat szétszórom rajta. De ez csak hat db. De ha szépek a díszek és szépen elrendezed őket akkor talán mindegy is a színe. Szép legyen a fa formája az is lényeges.
2008. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pirosat akartam,pàrom viszont lila ezüsttel lepett meg:)

Gondolom ,jövöre is marad ez,hisz minden évben mi sem veszünk diszeket!

2008. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Világítást raktok rá? Milyen színűt?
2008. dec. 18. 22:20
 4/18 anonim válasza:
94%
Világítás az sokszínű. Tudod ilyen hosszú valami, amin felváltva világítanak a szinek! :) Meg teszünk boákat is. Nekünk van arany+kék színű is! ja meg piros! :)
2008. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Vilàgitàst csak szineset tudok elképzelni .Igen nekünk is van boa is,szerintem abbol mindig az ezüst a legszebb,valamilyen màs szinnel kombinàlva
2008. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
94%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, mi is hasonlóképp szoktuk díszíteni. Színes égők, ezüstös boa, bordó masnik, ilyesmik. És persze a házi készítésű mézeskalács-dísz, az mindenhez megy, és nagyon hangulatos, no meg finom is!
2008. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
nálunk tavaly is kék ezüst volt,most is,+most vettünk égőket sokszinűt mert tavaly kiégtek,elég régiek voltak már
2008. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Én még otthon lakom anyuékkal, idén fehér ezüst lesz. volt már piros arany, kék ezüst, kék arany. Tavaly pedig retro, vagyis olyan volt a fa mint gyerekkoromban, mikor ez az egy ill két színű hülyeség még nem volt divat, nekem az tetszett a legjobban. Ha lesz külön fám, az is olyan lesz majd. Világítás pedig egyszínű, az a fajta ledes, ami nem fehér, hanem ilyen jégkék, mint az autók xenonja.
2008. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lekorlátozni 2színre, hanem többféle színű díszünk és boánk van és nekem így tetszik.
2008. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig nagyon színes, viszont a világításom szép arany.Nem rakok rá boát, mert minden évben vitát vált ki hogy függőleges, vagy vízszintesen legyen!Ezért vettem széles szalagot,6 olyan hosszúra vágom amilyen magas a fa.Fölül egy nagy masniba összekötöm, és azt lógatom le körbe.Az aljára is masnit kötök+1 szaloncukrot, hogy legyen esése.Nagyon mutatós!
2008. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!