Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek van selyem, szatén...

Kinek van selyem, szatén ágyneműje?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori?

2022. máj. 24. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem, de gyorsan kiselejteztem. Csúszott és az izzadságot nem vette be.
2022. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos vannak belőle jó minőségűek egy vagyonért, egyszer vendégségben aludtam ilyenben, azt tetszett.

Azóta, ha ágyneműt veszek, mindig megnézem, ha ilyesmi anyagút látok, de mégcsak hasonlót sem találtam. Ahogy az egyes írja, kb mintha zacskóval takaróznál.

2022. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szatént vettem anno, felhúztam, lefeküdtem, aztán azonnal kicseréltem annyira rossz volt. Azóta is csak a helyet foglalja a szekrényben
2022. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pamutszatén van. Egyszer kell megvenni éw sokkal jobb érzés abban aludni
2022. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En mindig szatenban alszom. Masban nem tudok. Mubor lepedom van. Nem izzadok sose melegben sem.

Jol jonne meg szaten agynemu.

2022. máj. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is van, én is csak ilyenben szeretek aludni, szép fényes mintás selymes szatén, kellemesen hűsít, lepedőm is az. Persze nem gyakori az biztos, főleg nem egy pasinál, de csajoknak is bejön, szerencsére

Van aki irtózik tőle és van aki meg imádja mint én, ennyi.

2022. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!