Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Raktok láptörlőt a wc elé,...

Raktok láptörlőt a wc elé, 1-2 nap után nem büdös?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
"Láptörlő"? Azt nem. Lábtörlőt sem, mert azt nem úgy hívják. Lábtörlő a bejárati ajtó előtt van.
2022. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férfi lakó nem vizel a kagyló mellé, akkor nincs mitől bebüdösödnie.
2022. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
érdekes, nálunk is van a klotyó előtt, körül puha előke, de senki nem hugyozza le, még véletlenül sem...napok múlva is illatos, ahogy a nejem odatette. Ja..én is ülve hugyozok, így nem történik baleset.
2022. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem teszek “láptörlőt” a klotyó elé, mert semmi gyakorlati hasznát nem látom. Viszont a kád előtt van a fürdő stílusához passzoló kilépő és egy ideig volt a klotyó tetején is huzat, mert arra szoktam ülni hajszárításkor és így nem volt hideg. De már azt is megszüntettem - mint minden felesleges porfogó “cicomát” - amikor hajat szárítok, rádobok egy törölközőt és szevasz.
2022. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem azt aki szőnyeget rak WC-be. Sosem raknék, ha hideg a padló, megyek papucsban.
2022. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Férfi lakót rá kell nevelni, odahaza üljön a wc-re és akkor nem lesz büdös.
2022. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Vagy csak egyszerűen a féri egyén legyen igényesebb a környezetére...

Tanuljon meg célozni, vagy áljon közelebb...

2022. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ha nem pisil a pasi állva. Nekünk is volt, de aztán kidobtam.
2022. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rakok, mert szerintem semmi értelme szőnyeget tenni a wc-be. Oda eleve papucsban megyünk.

Amúgy ha már rak valaki, akkor tényleg nem haszontalan, ha a férfi családtagok is ülve végzik a kisdolgukat is. (Bár azt is hozzá tenném, hogy ahogy a többség használja a wc-t, azaz hogy a lehúzás előtt nem hajtja le a tetejét, bizony úgy is rengeteg részecske fröccsen szerteszét, ami hát nem túl higiénikus.)

2022. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy vegyetek piszoárt. Az való az állva pisilésre. A wc-t meg érdemes rendeltetés szerűen használni, és akkor nincs büdösödés.
2022. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!