Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú bútorbolt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ágyat,és egy gardróbszekrényt. Nem szeretnék rá túl sok pénzt költeni. Az ágyra matraccal együtt max 200 ezer,a szekrényre 100 ezer. Ágyból lehetőleg 140x180-as méretet,szekrényből nem kell túl nagy,mert nincs túl sok ruhám.Ami fontos lenne,hogy legyen akasztós része a szekrénynek.Azk ikea-t,jysk-et,xxlutz-ot találtam,mert ezek a legnépszerűbbek.Ezek közül melyik boltnak vannak a legjobb minőségű bútorjai?Ami fontos lenne nekem,hogy masszívak legyenek.

2022. júl. 25. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az IKEA_ban bízom. Simán kicserélik ha nem jó, és elég hosszú a garancia.
2022. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A középárkategóriás bútorok milyen minőségűek? Pl egy ágy. Nyílván tudom hogy a jó minőségű masszív bútorok drágák, de azért egy 100 ezer forintos ágykerettől elvárható lenne hogy ne essen szét.
2022. júl. 25. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szekrény ésatrac jó az Ikea-ból, viszont ágykeretet semmiképp ne vegyél ott, botrányosan hitvány minőségűek.
2022. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnál ajánlani olyan oldalt ahol normális ágyat lehet venni?
2022. júl. 25. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Inkább vegyél használtan tömör fa ágykeretet (marketplace, jófogás). Az ilyen olcsóbb pozdorja ágyak tényleg hamar tönkremennek. Újonnan meg egy jó minőségű nagyon sokba kerül. Aztán mehet bele az ikeás új matrac.
2022. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 20 éve nyúzunk egy IKEA ágykeretet (bükkfa), teljesen jó állapotban van.
2022. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből egy jó minőségű matracra költenék többet, ágykeretet pedig használtan vennék. Mert mindkettő nem jön ki belőle. Szerintem a matrac minősége fontosabb. És ha rászánok az időt és jól megnézed a hirdetéseket akkor egy jó alig használt ágyat is tudsz venni. Ebből is fát, mert amin szövet van abba ki tudja milyen bogár vagy mi lehet ha használtan veszed, de ha nem akkor is jól meg ragad benne a kosz. Szóval ezért a tiszta fát ajánlom ha használtat veszel.
2022. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!