Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik típusú karnissal a...

Melyik típusú karnissal a legkönnyebb a függöny csere?

Figyelt kérdés
Milyen karnist vegyek? Még építkezünk így el lehet dönteni mit szeretnék de ez az első lakásom és fogalmam sincs melyik a legpraktikusabb? ☺️

2022. aug. 5. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked megírni, hogy melyikkel nagyon macerás.

Remélem ez is segít. (Aztán majd a többiek írnak, hogy melyikkel egyszerű)

Szóval a füles függönyt nagyon nehéz leszedni, mert az egész függönytartó rudat le kell szedni a tartókonzolokról, és ugye egy akár több mint 3 méterese rudat leszedni, majd visszatenni nem egyszerű.

Én azért döntöttem mégis emellett, mert rettenetesen utáltam, hogy a fém függönycsipeszek a fém függönytartón milyen iszonyatosan hangosak.

Éjszaka már nem is húztam el soha, mert nem csak a saját családtagjaimat, hanem (panellakásban lakva) még a szomszédot is felébresztettem volna vele.

Úgyhogy szerintem a fémkarikástól vagy fémcsipeszestől emiatt óvakodj, de tudom, ez nem a kérdésre a válasz, csak jó tanács.

2022. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!