Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matracot érdemes webshopon...

Matracot érdemes webshopon keresztül rendelni, vagy mindenképp jobb kipróbálni párat személyesen az üzletben?

Figyelt kérdés
Mikre érdemes figyelni, ha webshopból rendelnék?

2022. aug. 29. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Az üzletben kipróbálással az a bajom, hogy nem tudom, hányan feküdtek már rajta, mennyire valós az "élmény".

Ha már ott van több hónapja, éve, és hentergett rajta olyan is, aki a te súlyod háromszorosa, lehet az a matrac is leharcolt. Nem biztos, hogy olyannak érzed, amilyennek egy újat érzel majd otthon a te ágykeretedben, a te rácsaidon.

2022. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1# sosem lesz leharcolt 2-5 per fekvéstől, mondjuk naponta pár ember miatt. Nem száz számra fekszenek órákat.


Ha webshopból rendelsz, arra figyelj, hogy fogalmad sincsen mit veszel. Így ha ráfázol, legalább cserélni tudd plussz költséggel, vagy kiegészítők miatt duplán fizetsz, esetleg van egy szar matracod, amin fáj a hátad, nem tudsz aludni rajta.

2022. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

CSak olyan webshopból, ahol nem zárják ki a 14 napos elállás lehetőségét! Pl. olyan hivatkozással, hogy ez higiéniai termék...


Az IKEA_ban régebben 90 napon belül vissza lehetett vinni...

2022. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A 14 napos elállás nem azt jelenti, hogy 14 nap használat után bármit is visszavihetnél.
2022. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: hanem????
2022. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem rosszul fogalmaztam fenn. Visszaküldeni lehet, de a használatból eredő értékcsökkenésér felelőséggel tartozol. És sok matracosnál a 30 napos cserének is vannak kitétei.

Valamint egy vákuumuzott matracot, te nem vákuumozol vissza, így a visszaküldést előre tisztázni kell.( más szállítas), és amit írtál, hogy higéniai termék. Mindez, hogyan oldható meg, kit terhel az esetleges plussz díj.

2022. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3: persze, bontatlan állapotban... 14 napig minden bolt köteles ezt vállalni. Amint kibontod, buktad...

Én elmentem kipróbálni vásárlás előtt, nem bántam meg. Persze utcai ruhában nem ugyanaz az élmény, de viszonyitási alapnak jó

2022. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak hát a kipróbálás egy olyan dolog, hogy nem mindenki Budapesten lakik.

Nem utazhatok fel töbsszáz kilométert, hogy kipróbáljak egy matracot.

És ez minden másra is igaz.(Hiába van a Ravaknak Budapesten bemutató terme, ahol minden kádat kipróbálhatsz, nem utazhatok fel érte. Meg is bántam, mert elég szűk lett a kád.)

Szóval mindenképp lutri.

2022. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Ha teheted próbáld ki. A webshop lutri.
2022. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosabb,ha kiprobalod!!
2022. aug. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!