Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakásban melyik illatosító...

Lakásban melyik illatosító tünteti el a szagokat a legjobban?

Figyelt kérdés
Mindenféle rosszindulat nélkül kénytelen vagyok megjegyezni, hogy egy roma család költözött a felettünk lévő lakásba (albérlők). Sajnos az érkezésük óta leszivárog egy nagyon erős, keserű szag hozzánk, mintha már a falakból áradna. Próbáltam dm-ben kapható spray-t, konnektoros és zselés illatosítót, de maradéktalanul egyik sem tudta eltüntetni a büdösséget. Sajnos gyakran guberálnak és hazahozzák az utcán összeszedett lomokat, lehet emiatt ennyire büdös a lakás vagy szimplán nem tisztálkodnak, ezt nem tudom megválaszolni. A tippeket hálásan köszönöm.

2022. szept. 22. 20:09
 1/10 anonim válasza:
89%
Gárda
2022. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz a lakás tulajdonosával és a közös képviselővel a guberálásról és annak következményeiről, csótányok, rágcsálók, bútor esetén poloska…

Ha nem intézi el a tulaj, mondd neki, hogy az ÁNTSZ-hez fogsz fordulni!

2022. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az illatosítók csak elnyomják a szagot, eltűntetni nem fogják.

Amikor nálunk a szennyvízelvezetéssel volt probléma, ózongenerátoros légtisztítót használtunk. Bevált, tényleg teljesen megszűntette a szagot, de jól szellőző helyiségben szabad csak használni, mert nagy mennyiségben mérgező az ózon.

2022. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Csakhogy itt folyamatosan jönnek a szagok, hiába ózonozik.
2022. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Folyamatosan működő ózonos légtisztítóra gondoltam.
2022. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
70%
baszki ne írjál már ekkora baromságot megmérgezed őket , AZ ÓZON NAGYON MÉRGEZŐ
2022. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Jaj de okosnak tetszik lenni a kifinomult stílus mellé 😊

Az ózon egy bizonyos mennyiség felett mérgező, valóban (ahogyan pl a víz is, tudtad? 🤭), nyilván a lakásba szánt ózonos légtisztítók nem irtják ki a családot. Legalábbis mi évek óta használjuk és még egész jól elvagyunk.

Itt egy link, ha valakit érdekel, itt részletesebben elmagyarázzák a működését: [link]

Eskü nem vagyok légtisztító ügynök, csak reagáltam a hülyeségre 😁

2022. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Amikor az ózonos légtisztító megy, ki kell menni a lakásból, annyira mérgező. Et minden komoly szakember elmondja. Lehet nem halálos de idő előtt elhullotok. Kicsit figyelj oda mert ez nem vicc.
2022. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Linket látom nem sikerült megnyitni. Mindegy, feladom.
2022. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem mindegy ha hülye vagy.
2022. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!