Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik tányéralátét illik...

Melyik tányéralátét illik jobban az asztalhoz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2022. szept. 24. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Első



Bűn randa egy étkeződ van

2022. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Cicának nem jár tányéralátét?
2022. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Első.
2022. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Első. Nem mintha oda nem volna tökmindegy.
2022. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen szín mennyire passzolna?

2022. szept. 24. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem az étkezö a ronda, hanem a zsúfoltság. Elöször is lesöpörnék mindent a tálalóról és csak egyvalamit tennék ki. Pl egy nagy gyümölcsöstálat. A szönyeget egy az egyben kipenderiteném a függöny kiséretében. Ha már függöny akkor egyszinü, letisztult.

Az asztalról is lehuznám a teritöt. A terítö alatt az asztallap biztosan szép. Lepoliroznám. Oda lehetne pl. vm. őszi dekorációt tenni színes falevelkből dió ez-az.


A bútorok szépek ( bár nem az én stílusom) de így a hangsúly a bútorokra esne és nem azokra az olcsó porfogókra amiket kitettél.

A sarokból is el kell pakolni a vasaló dobozát + egyebet. Az étkező nem raktár.


Ha ez megvan és vendégeid jönnek akkor az olíva színű tányéralátétet tedd fel.


Hidd el, a kevesebb az több.

2022. szept. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem hangulatos az étkező, bár nekem sem ez a stílusom, saját magamnál én is a kevés cuccot szeretem. . Itthon Magyarországon ezeknek az olcsó személytelen furnérbútoroknak van a divatja, ez egymilliószor jobb és hangulatosabb.

Kérdező, mivel természetes anyagokból vannak a bútoraid, szerintem törekedj rá, hogy a textíliáid is abból legyenek. A terítő legyen pamut vagy lenvászon és a tányéralátétek is legyenek valamilyen természetes szövetből.

2022. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Színben olyan illene oda legjobban, mint amilyenek a székek, vagy a szőnyeg, vagy a függönnyel harmonizál, vagy bármi egyéb lalástextillel. Bár őszintén szólva nekem vagy terítő, vagy alátét. A kettő együtt valahogy béna hatást kelt, de sok helyen látom. Ha már terítő, akkor esetleg egy asztali futó rá és kész.
2022. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a szürkét nem tenném fel. Nincs összhangban a többi színekkel.
2022. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!