Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendezésnél bútor színek?

Lakberendezésnél bútor színek?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb lakásom. A háló és a fürdő Fehér (Magasfényű)-Sonoma bútorokkal van szerelve. Most beszerelték a konyhám. (Egyben van a konyha étkező és nappali) Magas fényű fehér ajtók azonban Lancelot tölgy a korpusz és a munkalap. A nappaliból nyílik a háló ide szeretnék új ajtót de nem tudom, hogy Sonoma és magasfényű fehér kombináció legyen vagy az is Lancelot tölgy legyen. Ezen felűl a szürke kanapé elé szeretnék tv szekrényt. Ez Sonoma és magasfényű fehér vagy simán szimpla Magasfényű fehér lenne. Sajnos Lancelot tölgyest nem találtam ami tetszene. Nem tudok dönteni. Az étkező asztalom Sonoma bár az is lehet cserére szorul a konyhabútor színe miatt. Ötletek? Mi a jobb megoldás? Elférnének a Sonomás bútorok és szobaajtó egy másik színű konyhabútorhoz? (Az ajtó a konyhabútor mellett van közvetlen) Talán ez lenne a legjobb nekem, mert ebből találtam minden olyat ami igazán tetszik. Köszi a válaszokat és véleményeket előre is.
2022. szept. 26. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A szin mindegy, a praktikusság a fontos, legalábbis nekem. Ha megúnod a szint, később bármikor átfóliázhatod.
2022. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld
2022. szept. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!