Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakás berendezésénél mi az...

Új lakás berendezésénél mi az amit másképp csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel berendeztetek egy üres házat. (Bútorozás és gépesítés) ott laktok egy ideje. Van olyan dolog amit megbántatok? Pl. Nem tetszik egy bútor adott színe de az egész nappali arra épűlt. Felraktatok egy klímát de nem jó ott ahol van. Berendeztetek egy hálót de nem tetszik az elrendezés. Stb. Fordult elő valakivel ilyen? Ha igen szívesen olvasnám bárki történetét.
2022. okt. 8. 10:11
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
81%

A szőnyeget bántam meg egyedül.

Világos padlószőnyeg, minden folt látszik rajta,

emellett a macskák egyik kedvenc kaparó alkalmatossága.

2022. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Beépített dolgoknál csak a gáztűzhely ami vándorolt nálam, már a harmadik helyén van, de itt sem jó. Elég kicsi a konyha (2x2,5) és nehéz berendezni, hogy mutasson is valahogy és praktikus is legyen.

Minden egyébbel meg úgy vagyok, hogy egy időben imádtam sűrűn átrendezni a lakást. Nyugtalan lélek vagyok, unom az egyhangúságot és a lakáson éltem ki magam, de mostanában valahogy leálltam, már nem hoz lázba.

2022. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mosogatógép: csak olyat vennék, ahol külön fiók van az evőeszközöknek. A kosár indokolatlan nagy helyet foglal
2022. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Rossz kazánt választottam a fűtéshez, mert akkor ezt tudtam olcsón beszerezni. Nem hatékony és sok baj van vele,de most már egy vagyon lenne lecserélni :(
2022. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Tovább vártam volna az albiban egy hónappal.

Sikerült 90%ig eljutni mire beköltöztünk 8 hónapja.

Azóta 94%ig haladtunk csak...

Még mindig nincsenek küszöbök, a bútorokat amiket felújítunk időszakosan csináljuk csak sajnos

2022. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Máshol vennék lakást. Vagy a jelenlegit megcsináltam volna "olcsón" aztán kiadnám.
2022. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan 14 éve berendeztük, úgy nagyon is megfelel.
2022. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

álmennyezet fölé vastagabb hőszigetelés jó lett volna akkor még fillérekbe került.

Átrendezni máshogy nem nagyon lehet így van praktikusan elrendezve

2022. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!